Új hozzászólás Aktív témák
-
nyunyu
félisten
Egyébként én is sokat gondolkoztam rajta, hogy milyen tápot is vegyek. Végül az eredetileg kinézett 500 wattos táp helyett egy 450 wattos 80+ hatékonyságú tápot választottam, és nem bántam meg
2005-ben addig osztottam-szoroztam, hogy FSP Zent vettem a gepemhez, mondvan a 300W boven sok, meg milyen jo lesz, hogy nem kell hallgatni a tapventit.
Feneket, jol megsult a tap, majd a cseretap is bedoglott.Vegul kenytelen voltam rafizetni egy Corsair HX520-ra, mert a Zennel azonos aru VX450-et eppen nem lehetett kapni.
Ez viszont nagyon overkill egy max 270W-ot fogyaszto gepre, de legalabb nem hallani a ventijet ilyen kicsi terheles mellett.
Azota sem volt kedvem lecserelni kisebbre, mert a 80+ Bronzenal hatekonyabb kicsi tapokat elegge elszallt aron osztogatjak.Tobb ertelme lenne egy korszerubb, kevesebbet zabalo VGA kartya beujitasanak, GTX460-nak eleg nagy az etvagya.
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3018
- MacBook White unibody eladó töltőárban
- Bomba ár! Dell Latitude 5300 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 13,3" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450s - i5-5GEN I 12GB I 500GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 512GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3080, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest