- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Radeon RX 9060 XT: Ezt aztán jól meghúzták
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- Hobby elektronika
- Google Chromecast topic
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen videókártyát?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Oliverda
titán
Az 1066/CL4 az egyrészt nem egy átlagos cucc még a DDR3 1333/CL7 az. Ez utóbbi pedig jobb mint az 1066/CL5 DDR2. Az 1066/CL4 párja az 1600/CL7-6 ami. Késleltetésben kb egy szinten vannak de sávszélességben jóval jobb a DDR3.
"Nem is olyan régen ez a ddr2 még fillérekbe került, nem is kellett senkinek az új technológia."
Ez megint egy természetes dolog az IT iparban. Tök ugyanez volt a felállás bő 3 éve amikor a DDR2 kezdte felváltani a DDR1-et.
Mivel a DDR2-t olcsóbb volt (kisebb csíkszélesség, stb.) gyártani ezért szépen ráálltak/átálltak a gyártok aminek következtében a DDR1 hiánycikk lett és felment az ára. Tök ugyanez megy most is és ugyanez lesz kb. 3 év múlva amikor kezd majd elterjedni a DDR4. Ezt már jó előre tudni lehetett.
Amúgy a DDR3 szinte mindenben jobb mint a DDR2. A ciklusidő/késleltetés kb. megegyezik, a sávszélesség nagyobb a fogyasztás pedig kisebb.
Új hozzászólás Aktív témák
- 12.000 ft tól elvihető ELITRO Bankmentes , kamatmentes vásárlás .Cooler Master GM2711S Monitor
- Macbook White 13" unibody
- Beszámítás! Apple iPad Pro 13 2024 M4 512GB Cellular tablet garanciával hibátlan működéssel
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest