Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    Egy dolgot nem értek ezzel a 3d vel kapcsolatban?
    Most ugye akkor nem csak a 120Hz-en múlik ,áll vagy bukik ez a dolog?!
    Nem értem pontosan ,ha a tv-m tud 120Hz-et akkor az aktív 3d is müködik?
    Csak azért mert ugye a "plazma" tv válaszideje ugye sokkal jobb mint egy hagyományos lcd-nek ami ugye max 60Hz ,akkor miért nem tudja az összes plazma a 3d-t?
    (A jó öreg 21" CRT IBM monitorom ugye 1280-1024ben kattogott a 120Hz-en)1920-1440 60Hz-en 800-600 160Hz-en is ment.(10éve)
    Mert akkor 3dre előveszem.
    Apropó red cián szemcsibe bármelyiken megy a 3d :) csak gány szinekkel

  • MZperX75

    addikt

    Hát nagyon nehéz volt végighallgatnom,bocsánat olvasnom ezt 300db hozzászólást!
    -de levontam belőlle a konklúziót.
    1. rengeteg vérpistike van!(akiknek a szemük mint a sasé)
    2.A felhasználók,vagyis az átlagember aki esténként TV néznek,nem igazábol érdekelik a felbontás.(amúgy ténleg 95%SD adást néz,a maradék vérpisti,meg ide írogat)
    3.Nekem van plazma HD ready 40"van LED LCD tv-m beépített médiaplayerrel 1080p
    Van hd raedy projectorom 5.3m-es képátlóval
    De megkell hogy mondjam ,mindegyiket tudom élvezni,a mozifilet projectoron nézem egy kicsit sem zavar a felbontás(persze látszik hogy nem FULLHD)
    mindenkit el fogok szomorítani!
    Van ugyanis egy fizikai tény ,az ember szemével kapcsolatban!
    mégpedig fókuszpontja ,csak azt látja élesen,tehát egy TV -t
    legyen az bármilyen 1M átmérő plasma vagy LCD legalább 4 méterről kellene nézni akkor látod szemmozgás nélkül az egészet a fokuszponba tehát az egészet élesen!
    4 m-ről meg akinek 6 mamája van se látja a HD-FULL HD közt a különbséget.
    Ez nem vitatéma,ez tény(persze VÉR ISTVÁN bagolytekintettel ,szemforgással már nem élvezi a filmet,mert az egyik bevillanás nem stimmelt)
    Tisztelettel
    (a cikkhez gratula,nem rossz ez a kis samsung TV ! nekem volt ano 3 crt tőlük is,de eladtam)

  • MZperX75

    addikt

    válasz Dorian #333 üzenetére

    Nem jött le a lényeg! :C
    Ha a Film szar,akkor nem fog javulni se plazmán se 3d-be,sem full hd-ben.
    Tv műsorról meg pont ugyan az a véleményem "nincs tartalom ,de minőség legalább szar"
    (kizárolag magyar szolgáltatásu kereskedelmi adásokra vonatkozik)

Új hozzászólás Aktív témák