- VR topik
- Bluetooth hangszórók
- Milyen TV-t vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen monitort vegyek?
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Home server / házi szerver építése
- Samsung LCD és LED TV-k
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
SunMount3r
nagyúr
válasz
kis.zsolt #45787 üzenetére
Hát nem tudom ez hol írták, de a Pi4-re, akárcsak a Pi3 esetén is 85C°-ot írnak mindenhol, hogy az a csúcs, amit bír throttling nélkül, de még utána is bekapcsol az automatikus védelem és visszavesz a frekvenciából. Ez pedig így elképzelve még nagyon messze van az 55°-tól is.
----
Amúgy a Pi4 esetén még azért én is félnék csak úgy beelvágni bármibe is hűtés nélkül és külön gáz, hogy mindenképpen hűteni kell, mert pl. az itt linkelt hűtések eleve kizárják pl. a DAC HAT-ek használatát is.
Új hozzászólás Aktív témák
- ASUS CORE I7 8700 GAMER MAX PC 16Gb DDR4 RAM 512GB SSD AMD RX 6600 XT 8GB DDR6 1ÉV GAR!
- ÚJ CORE I7 12700 Z690 RIPTIDE GAMER MAX PC 32Gb RAM 1.0TB SSD GEFORCE RTX 3070TI 8GB DDR7 2ÉV GAR!
- Ledger Nano S kripto cold wallet (2db van)
- ÚJ Gamer PC - R5 5500, RTX 3060Ti és 16gb RAM + GARANCIA
- Asztali PC , R5 8400F , RTX 3070 , 32GB DDR5 , 500GB NVME , 2TB HDD
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 PRO 2TB Digital játékkonzol extrákkal garanciával hibátlan működéssel
- Microsoft Surface Pro 7 - Újszerű, dobozban, gyári töltővel, billentyűzettel
- KIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad Ultra Docking Station (40AJ)
- HPE Aruba PoE+ L3 switch raktárról azonnal elérhető!
- Új! Számla + 1-3ÉV Gari! Áfás! Gamer PC - Számítógép! I5 14400F / RTX 5070 / 32GB DDR5 / 1TB SSD M.2
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest