Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz ldave #264724 üzenetére

    Naa, én azért nem azt mondtam, hogy mindegyik rossz, kivéve a csucsima.

    Meg szerintem arról is lefolytathatnánk egy mélyenszántó beszélgetést, hogy kinek mi a réteg játék. Vagyis, inkább mi a tucatjáték.

    De akkor bővebben:

    Nálam a cod, cs, battlefield, far cry, assacreed, "battleroyal kategória" instant tucat termék.

    Ez a megnevezés nálam egyébként nem feltétlenül negatív jelző.
    Tucat terméknek mondanám a God Of War-t, a Last Of Us-t és az Uncharted-et is.

    Viszont egy Final Fantasy soha nem fog akkora tömegeket megmozgatni, mint az előzőleg említettek. Kivéve, ha japán teljes lakossága rászavaz. Akkor talán. :D

    Az Animal Crossing-ot én nem nézem le, de annyi értelme van bedobni egy ilyen versenybe, mint mondjuk egy sims-et. Vagy ha van is értelme, akkor kérdem: Milyen pontok alapján lehet versenybe küldeni egy Last Of Us-al és egy Csucsimával?

    A Doom egyébként az igazi kakukktojás. Eléggé lubickolt a tömeg és a rétegjáték határán. Van is sztorija meg nincs is. Hozza a régi lövölde hangulatot meg nem is.

    Bár egyébként belátom, hogy én magam is kétesen vélekedem.
    Mármint, nehéz eldönteni, hogy mi alapján latolgatom a győztest. Ki fogy nyerni a szavazatok alapján, vagy ki is érdemelné meg a teljesítménye alapján. Nehéz kérdés.

    Ha teljesen elvonatkoztatnék mindentől én is a Half Life-nak adnám a díjat egyébként, mert az aztán innovatív lett.

    A linkelt hatosból viszont továbbra is a csucsimának adnám, ha a teljes összképet nézem. És abban is teljesen biztos vagyok, hogy a Last Of Us fog nyerni, mert annak van a legnagyobb hátszele. :K

    U.I.:

    Ha pedig a szívemre kéne hallgatni, minden díjat az Ori kapna. :D

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák