Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UnknownNoob

    tag

    válasz bteebi #39 üzenetére

    Itt ha jól látom a Sony TV-k égtek be, szóval ezek alapján nem az OLED az amitől rettegni kell, legfeljebb a QD-OLED, azon belül is a Sony egyes termékei azok amiket lehet érdemes kerülni.

    FALD soha nem lesz jó, teszten lehet kijön a nagy kontraszt, de a lassú VA panel, illetve a blooming teljesen tönkreteszi az élményt.

    OLED TV-nek nagyon fogsz örülni, sokkal jobban mint gondolnád :))
    Én is láttam boltban / ismerősnél OLED-t mielőtt vettem volna saját TV-t. Szóval tudtam hogy jó, de igazán csak akkor jön rá az ember, ha ott van a nappaliban és rendszeresen használod. Én is nagyon vigyáztam az elején, pl nem játszottam olyan játékkal aminek nem átlátszó HUD elemei vannak. Aztán rájöttem hogy csak a saját szórakozásomat rontom el ezzel a hozzáállással. Monitornak semmiképp sem használnám, mert egy 65B9-ről van szó, de a 42C2-t már igen. Ezt is arról írom.

    Amúgy nem 1 misi volt, hanem "csak" harmad annyi. Ez se kevés pénz, de annyival jobb még a netezés, szövegszerkesztés, táblázatkezelés is, hogy nekem akkor is megéri ha a 3 éves gari után 1 nappal ki kell dobni. Persze nem azt mondom hogy ha nekem megéri, akkor mindenki csak ilyet vehet, de azért erősen el kell gondolkodni mielőtt 2023-ban valaki 300 felett LCD mellett dönt.

    Megjegyzésként még megemlíteném, hogy jelenleg két 42C2-t is tudsz venni egy 1000+ zónás 4K FALD monitor áráért. Kevesebb zónával meg végképp kamu HDR-t tudnak csak.

Új hozzászólás Aktív témák