Hirdetés
- MWC 2025: A ThinkPad notebookokról sem feledkezett meg Lenovo
- Házimozi haladó szinten
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Apple MacBook
- Mindennél nagyobb: tesztpadon a Ryzen 9 9950X3D CPU
- Milyen házat vegyek?
- Rendkívül ütőképesnek tűnik az újragondolt Apple tv
- OLED TV topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Unigine Superposition Benchmark
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kernel
nagyúr
válasz
ROBERTOH #231 üzenetére
Még szép, a fájlrendszert az oprendszer támogatja, nem a fájlrendszerek támogatják egymást.
Képzeld el, hogy az oprendszer egy autó, ami támogatja az aszfaltos út, földút, sőt még a kavicsos út használatát is. Innen kezdve az autómmal bármit át tudok szállítani földútról a kavicsos útra, még szép. Még akkor is, ha aszfaltról startoltam, vagyis bootoltam, ez már tökmindegy.
Én bármikor kicserélem az autó alatt még az utat is. Vagyis az XP-t lemásolom Total Commanderrel, közben jól össze-vissza tömörítem ZIP-be. Partíciót formázom bármilyen támogatott fájlrendszerre (akár FAT16-ra), vagy FAT32 / NTFS-re és clusterméretet változtatok, ahogy épp nekem tetszik, XP-t visszamásolom (autót visszatolom), már szalad is.
Az Easeus talán nem jó bootszektort ír fel, vagy elfelejtetted aktívként megjelölni, különben is lehetőleg mindig az oprendszer saját formázó programját kell használni, nem pedig külső programokat. Egyrészt sok esetben felesleges is mást használni, továbbá az idők során az NTFS-t is fejlesztik, csiszolgatják, úgyhogy legbiztosabb a hozzávaló program használata.
Új hozzászólás Aktív témák
- MWC 2025: A ThinkPad notebookokról sem feledkezett meg Lenovo
- Házimozi haladó szinten
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Folyamatos vérnyomásmérést kínál a Huawei Watch D2
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- EAFC 25
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest