Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Bad Pritt #6 üzenetére

    Azért sem Arena FPS mert abban nincs pénz. Akármennyire is szeretem azt a stílust, sajnos mára jelentéktelen az a féle játékstílus a competitive szférát nézve. Változott annyira a világ, hogy mostanra csak azt játszik UT-vel, Quake Live-al aki régóta játszik. Kezdőként nagyon nehéz belejönni. NAGYON.

    Egyébként én rá voltam izgulva az Overwatch-ra. Természetesen nem kaptam invite-ot, ezért kipróbálni nem tudtam. De sok streamet néztem, leginkább stermy-től. Ő Quake-ben elég jó. És huss elszállt a lelkesedés. Nem tudom miért. Egyszerűen valami nem oké nekem vele. De majd ha kipróbálom akkor tudok végleges döntést hozni.

    Az a baj, hogy ott a TF2. Az kiforrott, azt ismerem. Ha olyannal akarnék játszani akkor előveszem azt (nem mellesleg pont most vannak benne Batman-es cuccok ;) )

    Meg ugye ott van nekem a Dirty Bomb. Ami igaz, hogy pihen a Fallout láz miatt. De dizájnra jobban bejön. És eléggé jól elvagyok benen. Jól megy.

    Ezért a Paragon jobban érdekel mint az Overwatch, mert nagyobb újdonsági faktor van benne. De az, hogy a kettőből melyik lesz sikeresebb az nem kérdés. Szerintem a Overwatch. A Blizzard áll mögötte, mindazzal a tőkével és tapasztalattal ami nekik van.. Bár FPS tapasztalatuk pont nincs.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák