Keresés

Hirdetés

  • Két hét múlva Samsung Galaxy Unpacked

    ma A dátum július 10. A nagyszabású bemutatón hét terméket várunk, köztük az új hajlítható modelleket és a Galaxy Ring okosgyűrűt.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • S1M0N

    senior tag

    válasz F_Zolee #5289 üzenetére

    Hát igen, főleg, hogy ez időszakosan történik, és igen sokakat érint ilyenkor ez.

    Amúgy akinek feltörik az Origin/Steam/stb. fiókját, annak mennyire publikusak rajtuk az adatok? Gondolok itt a játékokra, Steam-nél meg a gift-ekre, kártyákra. Az én adataimat csak az ismerősök láthatják. Gondolom ilyenkor azért számít ez is, már csak, hogy megéri-e nekik a fáradtságot, hogy feltörjék az adott fiókot.

    Nekem egyszer az SW:TOR fiókommal (ami egybe van az Originnel) próbálkoztak, de csak addig jutottak, hogy az email címemre jött egy üzenet, hogy én indítványoztam-e az elfelejtett jelszavas kérelmet. Természetesen nem, de a linkre sem kattintottam, ki tudja. De ez is már vagy 1-2 éve volt, azóta be van mindenhol kapcsolva az SMS értesítő. Remélem elég lesz...

    kovsol
    Na, ez remek hír, az EA Supportra panasz nem lehet!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák