- Csillagfelhő áztatná el Elon Musk űrkarneválját
- AMD-s AI-ra építenek az ASUS üzleti portfóliójának új egybegépei
- Rejtély az űr csendjében: ezért kellett kimenekíteni az Űrállomás csapatát
- Kipukkadt a videós AI lufi? A Sora elkaszálása csak a kezdet
- A jövőben egy új foglalat több CPU-generációt is kiszolgál majd az Intelnél
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Androidos fejegységek
- Milyen TV-t vegyek?
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Apple MacBook
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Milyen videókártyát?
- Windows 11: miért nem vált mindenki?
- Hobby elektronika
Új hozzászólás Aktív témák
-
j.bravo
addikt
Aksitéma: a jó töltőn rengeteg múlik! Nagyon hamar haza tudja vágni az aksikat a vacak töltő. Érdemes olyat venni ami kisütni is tud (lemeríteni teljesen mielőtt tölteni kezdi; amikor a digifotógép kikapcsol hogy ''battery low'', akkor még általában jócskán van energia az aksiban), ezek már általában intelligensebb töltők.
Ha hosszabb fotózásra indulsz, akkor pedig érdemes egy tartalék feltöltött garnitúrát magaddal vinni, hogy legyen mire kicserélni. Erre a célra a régi 1600-as is megfelelhet, ha rendbe rakod (teljesen lemeríted és feltöltöd párszor).
Sebességre milyen a gép? Azaz, ha nyomod az exponáló gombot, akkor tényleg rögtön exponál, vagy még ''gondolkodik'' egy fél másodpercet?
És ha előtte félig lenyomod a gombot, fókuszálsz, és onnan nyomod be teljesen, mennyivel jobb a helyzet?
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP ProDesk 600 G3 Mini,i5-7500T,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T480s - i5-8G I 16GB I 256SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- HP EliteBook 840 G9 i7-1265U 16GB 256GB 14" FHD+ 1 év teljeskörű garancia
- LENOVO GAMER BAZÁR - új lista (2026.03.14) - Legion Pro 7 (16IAX10H) RTX 5080
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

