Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz lesaux #1949 üzenetére

    25en jottem, itt adsl van.Nem tudom koliban mi lesz, remelem jo net lesz.Bar lehet hogy wireless.
    Mint irtam, egyik tanarnal lakunk par napig.
    Jahm es 2 oraja meg nem jtott be a prohardver oldala, nem tudom miert:(

    Legjobban a a parom hianyzik otthonrol, es az, hogy nem tudok vele beszelni, mert iszonyat draga.(ma pl. 2 percre veletlen benyomodott a telom, mondhatom orultem:(

    Van egy hatalmas to itt, suzanne meselt valami szornyrol is, es hogy tavaly a discovery chanel forgatott itt, szornyet varva:)
    Most epp kislanyanak, ninanak mond meset.
    '' macsek is van, hatalmasak, akkorak mint otthona perzsa, jo hosszu szoruk van, de nem nymott a pofajuk, hanem mint az otthoni hazimacsekoke.
    A norveg sracok nem nekem valok:)
    csunya vorosek...
    A busz draga , nagyon, 30 kmert fizettunk 45 koronat fejenkent (~1400 ft), de lehet atvagott a sofor, mert oslotol idaig a diakjegy 165 volt (jahm es az 180 km legalabb...).
    Kajakrol: normalis kenyer vagy nincs vagy iszonyat draga.Ajam megfizetheto, es tuti nem mudzsem:)
    A benzin kb. 8 korona, ~kb mint otthon.

    But the english words not come easy:(
    Hat igen.Bele kell meg tanulnom.Szerencsere matyas eleg jol beszel angolul , en csak figyelek, es probalom megerteni mirol beszelgetnek:)
    Tobbnyire sikerul, de megszolalni nem nagyon merek meg, max csak ha keerdeznek:)

    Na majd meg irok.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák