Új hozzászólás Aktív témák

  • killahdrums

    senior tag

    válasz sz.j #25 üzenetére

    Na végre valaki! :DDD

    Én a 4000VX-et ajánlom, főleg P4-hez, a ''korlátozott'' fsb miatt. :) Odaveri a 600 fölött hajtott TCCD-ket. Vagy ha spórolni akarsz pár ezrest akkor a Mushkin Redline-ját ajánlom még, ugyanazt tudja mint a 4000VX. (Nekem megér 3 rongyot az OCZ felirat... :B ) Természetesen ahhoz is kell booster.

    A postában kellemesen csalódtam! Registered Airmail-lel rendeltem, 4 euro volt a postaköltség. Vasárnap este történt a rendelés, hétfő délelőt kaptam mélt, hogy elindult a cucc. Szerda délután hazaérva benn is volt a cetli a postaládában, hogy menjek érte. (Lerakják a lakóhelyedhez legközelebbi postán.)

    Sorra kerülök a postán, nő elmegy keresgélni... 3 perc múlva jön vissza egy teljesen korrektül becsomagolt cuccal. Kérdem a nőt, hogy felbontották e és nézem, hogy sértetlen e. Erre a nő mondja, hogy dehogy nyúltak hozzá és különben is ez egy biztosított csomag és páncélszekrényben kell őrizniük! :DDD

    Szal minden oké volt. :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák