Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz NightGT #21587 üzenetére

    Kedvem támadt egy kis SW Battlefont játékhoz [link] Birodalmi Rohamosztagos videókat találtam, ezért a Lázadók most igy jártak... :)

    [ Szerkesztve ]

  • b.

    félisten

    válasz NightGT #21587 üzenetére

    Na ez már egyértelműbb számomra is miről beszélsz. :DDD Nem vagyunk egyformák, nincs olyan hogy minden mindenkinek jó legyen. Nagyon sokk függ az igényektől, a pénztárcától, a lehetőségektől. Nekem az furcsa, hogy mindenki a 2080TI ben és 2080 ban gondolkodik, miközben az átlag nvidia felhasználóknak ( személyes tippre) 20 % rendelkezik 1080 vagy feletti kártyával. tehát aki Maxwell- vagy akár régebbi, vagy Pascal 1060 karival tolja annak van lehetősége máson is gondolkoznia, hisz egy 1060 ról éppen egy 1080 is jelentős ugrás az 1080 Ti ről ne is beszéljünk.
    Mindenkinek saját belátása szerint érdemes és kell döntenie, nincs általános igazság. Engem nagyon izgat az RT és az első olyan dolog, ami miatt váltanék most 200 K feletti árú kártyára, míg pl a 4K hidegen hagy és ha most jött volna egy Pascal -maxwell szintű váltás, akkor is maradtam volna az 1070 karimnáll, vagy talán egy olcsóbb Turing beugrott volna de eszembe se jutna 2080 -ban gondolkodni.
    Nekem öröm most azt olvasni, hogy NV nem biztosra ment , hanem történik valami.tetszik a változás, végre történik valami. ÉN is tudnék venni 2080TI-t ,de eszembe sincs főleg ennyiért. Majd később, olcsóbban egy 2080.Én mindig középkategóriában játszom, mert az az a kategória ami még megéri nekem a kiadott összeg és a kapott érték ( szórakozási faktor) arányát, de a grafikai fejlődés mindig is vonzott.

    Arra kíváncsi leszek, hogy egy 1080TI-n hogy muzsikál RT a Microsoft fall back layerén.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák