Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24845312

    törölt tag

    válasz akoska07 #21155 üzenetére

    Néhány hónap, fél év, de kaptam már eleve hibásan is vadonatúj kártyákat ebből a 3712-es Gainwardból. Ezek közül voltak, amik egyáltalán nem adtak semmiféle életjelet, meg voltak amik igen, csak éppen terhelés hatására nem tudták megemelni az alap órajelüket.
    Biztos vannak akiknek nem volt gondjuk a fenti típusokkal sem, én viszont folyton-folyvást szívtam velük, akárcsak a Gigabyte kártyáknál a ventizörgéssel, amik szintén előjöttek egy idő elteltével mind a Windforce, mind a G1 Gaming sorozat tagjainál (Aorust nem tudom, azzal nincs tapasztalatom).
    Ezzel szemben mondjuk egy Gainward Phoenix viszont a kifejezetten ajánlható kategória, bár mondjuk az árban is máshol helyezkedik el. De már kézbe véve is akkora minőségbeli eltérés van van a két kártya között, mintha nem is ugyanattól a gyártótól származna.

    Mennyiért vennéd amúgy azt a kártyát? Mert valójában minden csak ár függvénye, ha tényleg kellőképpen olcsó, és még van rá hivatalos bolti garancia is, akkor gyakorlatilag bukni nem fogsz tudni rajta ha tönkremegy még garanciaidőn belül.

  • Ciccuka

    veterán

    válasz akoska07 #21155 üzenetére

    Marhaság amit ír. Nekem hibátlanul működik a Palit (már kb. 1 éve). Régen a Gainward-al se volt probléma.

    Palit és a Gainward kártyák jó vételek. Sokra egész tűrhető GPU (kevésbé melegedő) és Ram kerül.
    A tápegységen is nagyon sok múlik (pl. Seasonic-ok eléggé megbízhatóak) és az alaplapon (foglalat), valamint a minőségi beszerelésen.

    [ Szerkesztve ]

    Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Új hozzászólás Aktív témák