Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dendytv

    senior tag

    válasz Lifer092 #818 üzenetére

    Köszönöm szépen :R Most már akkor én is inkább áttérek erre :) Eddig nem használtam semmit ! Mert ugye az eredeti vírus védők nekem picit drágák voltak (Bár most látom,hogy valami 6000FT az alap felhasználású avast is 1-évre :) ) A kamu vírus védőkről tehát azok amik tört serial key el vannak azt hallottam,hogy kamuzik, hogy ő frissít meg keresi a vírust de ez nem igaz ! De ez most akkor nekem így marad :B

    De lenne egy kérdésem !
    Miért van az, hogy a GeForce-ben a megosztás fül az nekem nem működik ! Pedig működőt és most valamiért nem megy ! Pedig hasznosnak találtam és szeretném is használni ! Így néz ki az experiencem és itt látható az ,hogy a megosztás fül nincs bekapcsolva. De mikor bekapcsolom akkor meg ez az üzenet fogad ! Ez nem sikerült. Próbálja újra indítani a rendszert !

    Valakivel történt már itt ilyen ? VGA GTX1050 2GB OC

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

Új hozzászólás Aktív témák