Új hozzászólás Aktív témák
-
laptop apu
csendes tag
válasz
Thunderzolee #8651 üzenetére
Igen T2080.
És Vista fut rajta, ami már anno a megvásárláskor is furcsa volt, hogy alapból ezzel az op.rendszerrel telepítve árulták, holott már akkor is köztudott volt, hogy az 1GB édes kevés neki :-(
De minden gondom megoldódna, ha csak egyszerűen bővítenék 2GB-ra?
A CPU-Z képei: -
laptop apu
csendes tag
Sziasztok!
Amatőr otthoni felhasználó vagyok, és teljesen új itt a fórumon, és a tanácsotokat szeretném kérni.
A TOSHIBA SATELLITE L40-12X tipusú laptopom, amely már jó pár éves, nagyon be van lassulva. Természetesen rendszeresen elvégzem rajta a frissítéseket, karbantartásokat, de úgy érzem kezd eljárni felette az idő.
Az asszony persze szeretne új laptopot, mert ez már az agyára megy a lassúságával, de én szeretném megoldani olcsóbban a történetet.
A kérdésem, hogy lenne számottevő javulás, ha a gyári 1GB-os memóriát a maximális 2GB-ra cserélnénk? Egy ismerős kereskedő azt mondta, hogy ez nem célravezető, de gyanítom, hogy nem teljesen elfogulatlanul ajánlotta, hogy inkább vegyek másikat.
Ti mit tanácsolnátok?Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket!
Laci
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 11 Pro 64GB Space Grey -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2137
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
- HP EliteBook 840 G8 i5-1135G7 32GB 1000GB 1 év garancia
- PlayStation 5 Slim (lemezes) + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest