Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, van egy msi gx600 típusú laptopom, és úgy néz ki, hogy megint megnyekkent a dvd íróm, viszont a gari kb egy hónapja lejárt (más kérdés, hogy szerintem a gari újraindult a dvd íróra, mert már kétszer is cserélték, de ez nem ide tartozik:) ).

    Melyik lenne a legolcsóbb dvd író, ami jó lenne a gépembe?

    Ez, ez, esetleg ez?
    Vagy van ennél olcsóbban?:D

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, van egy majdnem 4 éves msi gx600-as laptopom, amiben egy intel wireless 3945abg wifi kártya van.

    Ezt szeretném lecserélni egy n wifi kompatibilissel.

    Garancia már úgysincs rajta, szétszedni is szétszedtem már újrapasztázás végett, szóval elméleti akadálya nincs.
    Azért szeretném a belsőt lecserélni a külső stick helyett, mert nem szeretném, hogy "kilógjon" belőle a vevő.

    Körbenéztem ebay-en, és az lenne a kérdésem, hogy ez vajon megfelelne-e nekem?
    A leírás alapján jó, még az én modellemet is megemlítik, mint cserére alkalmas.

    Viszont ennek 3 antenna csatlakozója van, az enyémnek pedig ha jól emlékszem csak kettő.
    Itt egy két a legutolsó szétszedéséről.

    A kérdés tehát az, hogy be lehet-e szerelni a gépembe, működne rendesen és hogy menne-e utána teljes sebességgel (tehát gyorsabban, mint a jelenlegi g kapcsolat, a router az már n kompatibilis, egy 1043nd modell) a net?

    Szerk:
    Közben megtaláltam a "harmadik" antenna csatlakozót ebayen.

    Ezt vajon milyen nehéz beépíteni?

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Tim82 #5951 üzenetére

    Nekem a fő okom a váltásra az lenne, hogy utp kábelen 30mbit-el jön a net, wifin meg max 19-20-al, ezt szeretném javítani mindenképpen.

    Szóval akkor nem kell a 3. antenna?

    Ez jó hír, köszönöm.

    Bár, és nem tudom, hogy hasznos lehet-e, a gépemnek elvileg van egy dvb-t tunerrel szerelt verziója, és ehhez van egy antenna kivezetés a házon külöső csatlakozáshoz.
    Mivel az enyémben nem volt tuner, ezért tudom azt az antennát nélkülözni.
    Ha azt kiszedem és a helyébe rakom a 3. antennát, az lehetne egy jó megoldás?

    Bár ha hozza a 110/130-at, az nekem már bőven elég.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Tim82 #5953 üzenetére

    Rendben, köszönöm szépen. :R:)

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Tim82 #5951 üzenetére

    Sziasztok, végre kicseréltem a gépemben a wifi kártyát.

    Egy 3945abg-t cseréltem le egy 4965agn-re.

    Gépet szétszedtem, és nagy meglepetésemre a két csatlakoztatott antenna mellett volt egy harmadik be nem kötött antenna is 3. jelöléssel (rákerestem neten, és kiderült, hogy a gépemnek volt olyan verziója, amiben n-es wifi volt, msi gx600).
    Ennek nagyon megörültem, hiszen így nem kell 3. antennát beépítenem, bár nem is akartam, a két antennás sebesség is megfelel nekem.

    Viszont, miután helyreraktam mind a 3 antennát az új modulon és rendesen beraktam, a win7 csak 130Mbps-nek mutatja az új hardver sebességét a 300Mbps helyett, mintha csak két antenna lenne csatlakoztatva, pedig mind a 3 antenna csatlakozva van.

    Mi lehet a probléma?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák