Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
pittbaba
aktív tag
Sziasztok!
Itt egy samsung NP-R540-JS01HU notebook:
[link]Az van, hogy a DVD író már a BIOS-ban sem látszik, SATA Port 2 - Not Installed. Viszont szépen felpörög ha rakok bele DVD-t így tápellátás van, mechanikai baja sincs. Hogy lehet, hogy egyik pillanatról a másikra ilyen szinten elszáll? Kikapcsoltam, kivettem, kifújtam a csatikat, hátha valami por, de nem segített semmit.
Lehet hogy csak úgy egyik pillanatról a másikra ennyire elhalálozzon egy DVD író? Ősrégi időkre visszanyúló emlékeim szerint a BIOS-ban még akkor is láttam a drive-okat ha már éppen lángolt közben
. Valami ötlet?Sajnos nem az enyém a gép, így a meghibásodás előtt-után-közbeni körülményeket nem ismerem. Külsérelmi nyom, elsumákolt leejtés ilyesmi nem felfedezhető, szépen táskában kaptam, kicsit poros, de semmi egyéb.
Előre is köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ! Apple MacBook Pro 16 M4 Max 36GB RAM 1TB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
- KÜLÖNLEGES RITKASÁG! VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 512GB LEVENDULA 686g
- LG 32GQ850-B - 32" NANO IPS ATW / 2560x1440 / 260Hz 1ms / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync / HDR 600
- Akció!!! Microsoft Surface Laptop 4 13.5" i7-1185G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Acer Nitro 5 - AN515 - 15.6"FHD IPS 144Hz - i5-10300H - 8GB - 512GB - Win11 - GTX 1650 - MAGYAR
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
. Valami ötlet?
Pyttawrx

