Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanya-

    tag

    válasz DiXoN008 #52 üzenetére

    acerhez tudok, nekem az van. Azt hiszem acer notebok manager, s a boot optoinsben fan always enable pipa

  • zoyaaa

    csendes tag

    válasz DiXoN008 #51 üzenetére

    Sziasztok!

    Kérdésemet máshol is feltettem, de hátha itt gyorsabban kapok választ:)

    kb. 1.5 éves Albacomp Mobile Traveller gépem van, kb. egy hete fordult elő először, h az egész képernyő elment, semmire sem reagált...újraindítottam, 6 darabban jelent meg hasonlóképp az előttem szólókhoz a kép, de a windows elindult, bejött minden, csak épp minden olyan kicsi - és olyan minőségű - volt (a 6x kicsinyítés miatt:D), h nem lehetett használni...de újraindítottam, megint minden ment...azóta ha sokáig megy (bár igazából nem tudom mitől függ, volt, h órákig ment, és semmi baja nem lett) rózsaszín lesz, lefagy, újraindítás után 6 darabban lesz megint minden...stb...
    betettem az albacomp rendszerhelyreállító dvd-t, és általában helyreállt az egész kb. a köv. 1-2 indításig...aztán megint 6 db, megint dvd, helyreállt, stb.... ezért gondoltam, h talán szoftverhiba...de jelenleg kb. a 8. újraindításra jön be egybe a kép (dvd-vel avgy anélkül), szóval...
    a kérdésem tehát az lenne, h ez biztosan nem szoftverhiba? :S (ismerőseim nagy része ezt mondja, és h telepítsem újra az op. rendszert....) Szervíz a megoldás és az alaplapcsere? :S
    Lehet, h nagyon triviális a megoldás, de sajnos - mint azt gondolom, a hozzászólásomból is kiderült :D - "kissé" analfabéta vagyok ilyen téren...:(

    köszi előre a segítséget!!!!

Új hozzászólás Aktív témák