Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikus

    tag

    Sziasztok!

    Van egy Acer Aspire WLMI 5672-es notim, még 2006-ból. Win XP futott rajta eddig.. Próbálkoztam már Vista-val, Win 7-el is.. Win 7 tetszik, de sztem lassúcska az én gépemen.. mind1. nem is ez a bibi. Egy ideje már voltak gondok vele, de annyira nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mert tudtam, hogy lassan ha lesz időm "legyalulom" az egész rendszert, és "frissítek" egy picit. Aztán egyszer csak pár napja.. pontosabban pénteken, behalt a billentyűzet.... + a tacsipad is.. azt annyira nem is vettem észre, mert külön egeret használok...de mikor a bill. is "meghalt" már gáz volt. Hirtelen hibaüzeneteket is írogatott ki..stb.. nah .. mondom akkor elérkezett az idő, hogy "formázzam" a dolgokat.. Előtte adatmentés, de mivel tele a vinyóm, ezért pendrive-on cipelgettem át a PC-mre. Ott is már előjöttek a gondok, mert a pendrive-ot is elég nehezen... kb. 10 perc után ismerte fel, majd mikor felismerte és kiszedtem átmásoltam a dolgokat a másik gépre, utána restartot kellett csinálnom, hogy megint felismerje. Eddig nem is aggódtam.. gondoltam talán majd a gyalu megoldja a dolgot. Szóval mindent elmentettem, majd formáztam. Gondoltam akkor rakok fel egy 7-est, mert mégiscsak nagyon tetszik, csak mindig volt vele valami driver bajom, ezt-azt nem támogat, és külön kell leszedni, jobbesetben ha találok hozzá cuccokat. Szóval Win 7 telepít... mondom frankó tacsipad müxik, bill. is. Egészen addig, míg be kellene írnom a felhasználónevet, gépnevet...stb. ohh... na mondom frankó, a gond megint előjött.. Végülis az a szerencsém, hogy Win 7 alatt van egy "virtuális" billentyűzet, amit elő lehet hívni, mint segédeszközt, ezzel be tudtam gépelni mindent.. persze csak "pötyögve".. Ha nem lenne pendrive-ról működő egerem, akkor esélyes, hogy full halott lenne a gépem... Fent a rendszer.. de semmi nem müxik... Gyanakodtam vírusra, felraktam gyorsan valami vírusirtót, annyira nem vagyok otthon benne, de talált párat, D, E meghajtón. ezek ki is lettek írtva.. törölve. De a probléma még mindig nem szűnt meg. Újra reinstall windóz.. ugyanez.. gondoltam akkor vissza XP. Na ott megint csak az a helyzet, hogy telepítés elején megy rendesen minden... és amikor a sorozatszámot, gépnevet kellene beírnom, akkor megint halál... pfff... ott még a billentyűzetet se tudom előhívni... Úgyhogy még gázabb a dolog. De az az érdekes, hogy bios-ba, meg mikor bejelentkezik a gép, akkor minden megy rendesen... billentyűzettel is minden... mikor formáztam, azt is úgy, hogy kiléptem "dos"-ba.. és ott is mindent csinált... tacsipad is, telepítésnél...nem akadt semmi.. Viszont ahogy felmegy rá bármilyen windows... katttt.. és kész..semmi. Mi lehet a hiba?? Please Help ME!!! :( Ha hardveresen lenne gond, akkor esélyes, hogy nem működne sehogy igaz?? PLEASE VALAKI!!! SEGÍTSETEK RAJTAM... minden anyagom a notimon van, és anélkül nem fogok tudni dolgozni........ Bármilyen infó kell még a gépről, írom egyből! Csak segítsetek!!! :( :(

Új hozzászólás Aktív témák