- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Vezetékes FEJhallgatók
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Melyik tápegységet vegyem?
- Fujifilm X
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- DUNE médialejátszók topicja
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
Aktív témák
-
Mawyx
őstag
válasz
Bubu79 #23703 üzenetére
Ez úgy volt, hogy beszéltünk tekerésről, de közben elutazott, én meg leestem a lépcsőn és kificamodott a bokám. Ekkor írta, hogy szeretne velem tekerni, de ha addig nem jön helyre a lábam, akkor vendége leszek egy koccintásra.
Nem is kell ezen ennyit agyalni, valami majdcsak lesz
Nem vagyok nagy dumás, remélem szeret beszélni, én teret engedek nekiszerk: Ez még a múltkori magázódós eset, cirka 2hónapos "ügy".
Távol ismerős, munka miatt néha találkoztunk egy ismerősön keresztül. Ettől az ismerőstől meg jöttek az infók, hogy valaki érdeklődik felőlem. Hozzám viszont nem szólt sose. Ekkor írtam neki levelet. Találka nem akart összejönni. Véletlenül összefutottunk, akkor is szó volt róla, oké, találka, megszervezzük. Eltelt pár hét, nem történt semmi , mondom ráírok mi van. Ekkor pár intenzívebb levél, de elég nyögvenyelős volt, már kezdtem feladni. Ekkor elkérte a számom, aztán letiltott. Egy nem letiltott valaki által elküldtem a qrva anyjába, hogy szórakozzon mással, letiltott meg nem is hívott.
Mindenre van magyarázat: azonnal elnézést kért, félrenyúlt. Hívni meg saját f@szságom miatt nem hívott, mert azt mondtam rejtett számot nem veszek fel, de nem tudja a telefonját beállítani, nem tudja kijelzi-e a számát és nem akart a telefonos esélyét ellőni, ezért meg kellett várni, amíg bejut az irodába, onnan hívott.
Most itt tartunk. -
tibi666
senior tag
válasz
Bubu79 #23703 üzenetére
egy HA szócska kimaradt.
szóval nem tudom, hogy mawyx lány-e, de rengeteg dolgot láttunk már internetes oldalakon. borify péter név mögött is lány van, pedig sokáig meg voltam győződve arról, hogy fiú.
szóval elnézést, mawyx, hogy esetleg kellemetlen helyzetbe hoztalak.a lényeg, hogy a fiú fizet.
Aktív témák
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Telekom mobilszolgáltatások
- Xbox Series X|S
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Automata kávégépek
- Óra topik
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Red Dead Redemption 2 (PC)
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550 R9 5900X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700 XT 12GB Rampage SHIVA Enermax 750W
- Csere-Beszámítás! Custom vizes számítógép játékra! I7 12700KF / RTX 3090 / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 13400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Zalman Z1 Plus Enermax 750W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged