Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vorosmarti

    senior tag

    válasz [Prolixus] #86 üzenetére

    A vonat-os apróság vszínűleg úgy van ahogy írod, azért is tűnhetett fel, mert nekem nem volt ott harc.

    Amit az AI-ról írsz nagy általánosságban, az nekem probléma, és nem nagyon tudom elfogadni. Együtt kell élni vele, de azt gondolom róla amit Te: sajnos ilyen. Valószínűleg az a probléma, hogy túlságosan objektíven akarom látni azt is, ami nagyon közel áll a szívemhez. (Pl. a Dark Souls sorozat adott nekem közel ezer óra játékidőt, nagyon szeretem, rendszeresen visszatérek hozzá, de nem tudom megérteni, hogy miért nem lehetett a sztorit rendesen összerakni. Ez a neheztelés mindig része marad a véleményemnek a sorozatról, akkor is ha nagyon szeretem.)

    Az is gond lehet h a VGA-m a minimum requirements szintjén van (i5 2400 / 12GB RAM / GTX 750 Ti), és sztem ez is befolyásolja ezeket az apróságokat.

    Ami a borderless gaming-et illeti, köszi a tippet, megnézem hátha jobb lesz vele. A FAR ugyan natívra állítja a felbontást, de hiába állítok be fullscreent, kisebb ablakban indul a játék. Az is lehet h gond, h ma már a 1080p a standard, és én 1680x1050-ben tolom. Mindenesetre vannak régebbi játékok, ahol ez nem okoz ekkora galibát.

Új hozzászólás Aktív témák