Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Alladin888
kezdő
Szia Hátlap az nincs. A többit ha minden igaz tudok adni. Gyári minden. Az usb töltőblokkot csak előlappal tudom adni.
-
encoder
tag
Sziasztok. Ha valakinek kellene a telóhoz új akku,vagy Új kijelző,ha épp betört,elrepedt, tudok adni.
Szia, engem aksi, hátlap és USB töltőblokk is érdekelne. Az utángyártott aksikról nem sok jót olvastam, ezért még nem döntöttem el, hogy felújítsam-e, de nagy a nyomás rajtam, mert a gyerekem már egy ideje csorgatja a nyálát a dual screenes V60-ra...

-
Alladin888
kezdő
Sziasztok. Ha valakinek kellene a telóhoz új akku,vagy Új kijelző,ha épp betört,elrepedt, tudok adni.
-
encoder
tag
-
Mikemend
senior tag
Most jött a hír, itt a vége.
-
Gery D.
senior tag
Üdv!
Februárban vettem egy LG V60-ast az Ebay-ről. Bemásolom a teljes nevét és az árát.:
LG V60 ThinQ 5G T-Mobile 256 GB Blue Colour GSM Smartphone
AU $403.98Svájci szoftverrel keresztvillantottam a telót: V600EA40g_00_0920.kdz, ami szépen rá is ment, de NT Kód hiba miatt a hálózatbeállítást nem lehetett elérni. Viszont a magyar hálózat tökéletesen működött rajta. 4G és 4G+ is. 5G-vel nem tudtam tesztelni, mert sem a Yettel Sim kártyám nem tudja, mivel feltöltőkártyás vagyok, sem a Digi/One kártya.
A mai napon viszont rászántam magam és megcsináltam az NT kód átírását, ami sikeresen végbement. Így már teljes mértékben tudom használni a telefont.
Érdekesség, hogy vettem hozzá az Aliexpress-ről Dual Screen-t, ami nagyszerűen működött, csak az előlapi kijelző nem. NT Kódolásjavítás után viszont az is életre kelt.
Az Ali változat neve és ára:
Tested for LG V60 ThinQ 5G LCD Dual Screen Secondary screen With Frame magnetic adapter For LG V60 dual screen display LM-V600
HUF55,141.56
Töltővel együtt vettem, mert a Dual Screen-hez mágneses töltőegység kell.Sajnos a Qfil program nem minden oprendszeren működik. A Qualcomm USB driver EREDETI 24h2-es Win-en digitális aláírás-hibával telepít, de hosszas keresgélés és kínszenvedés után működésre lehet bírni. Viszont ezután sem működik a firehorse a programban.
Én ezt egy olyan gépen tudtam működésre bírni, ami nem kompatibilis a Win11-el, 6-os generációs proci miatt, de a kiskaput kihasználva tudtam telepíteni rá. Ezen EREDETI 23h2 van.
Ezen a gépen tökéletesen működik a Qfil program, ezáltal megtudtam csinálni az NT kódolás korrekcióját.
Szerencsére egyszer sem téglásítottam a telefont. Csak az EDL módból való kilépés nehézkes, de a erre is rábukkantam, hogy kell belőle kilépni. 12 mp-ig kell nyomni a bekapcsoló- és a hangerő le gombot.Végül, belinkelek egy youtube videót, ami alapján sikerült az NT kódolást megcsinálni, ígye: [link] A videó második fele foglalkozik azzal. Én a villantást más programmal csináltam.
Remélem tudtam hasznos infót szolgáltatni annak, aki még mindig egy V60-as telefonvásárlásban gondolkodik.
-
attak79
tag
-
attak79
tag
-
asr27
tag
Idéznék Bitlisz fórumtárstól:
Hálózat szempontjából a kanadai még ok lehet (de ezen lehet a VOLTE nem menne),
de egyik US verziót sem venném:
https://www.kimovil.com/en/frequency-checker/HU/lg-v60-thinq
https://www.deviceranks.com/en/phone/bands/16602/lg-v60-thinqSzóval lutri.Nekem az jutott eszembe,hogy ha van EA verziós cucc hozzá,akkor azt fel lehet-e rakni egy ilyenre?
A kanadai verzió milyen végződéssel van jelölve?
a VOLTE annyira nem érdekelne, ha nem megy, de azért a 4g jó lenne -
attak79
tag
Idéznék Bitlisz fórumtárstól:
Hálózat szempontjából a kanadai még ok lehet (de ezen lehet a VOLTE nem menne),
de egyik US verziót sem venném:
https://www.kimovil.com/en/frequency-checker/HU/lg-v60-thinq
https://www.deviceranks.com/en/phone/bands/16602/lg-v60-thinqSzóval lutri.Nekem az jutott eszembe,hogy ha van EA verziós cucc hozzá,akkor azt fel lehet-e rakni egy ilyenre?
-
asr27
tag
Sziasztok!
Ebay-en lehet még találni néhány vadonatúj páldányt.
Melyik támogatja a magyar 4G/5G hálózatokat?
Az LM-V600AM vagy a a V600TM, vagy a V600VM ?
Vagy egyik se? -
tng
tag
Sziasztok!
Eddig egy G6-ot használtam és nem is cserélném, ha nem lenne muszáj.
Nem régiben érkezett meg a V60-om.
CrossFlash-hez 100%-ban értő embert keresnék.
Hasonló procedúrát kb. 15 éve csináltam.
(A Lenovo-k még nem voltak itthon kaphatóak...)
A világ összes fórumát átolvastam, de nem bízok magamban.Ha van Discordod és jó az angolod, itt mindenki szaki.
[link] -
attak79
tag
Először szedd le az lgupot [link] , amivel majd rá tudod tenni a svájci verzió kdz-jét. Utána kell maga a kdz [link] , én ezt végül VPN-en keresztül szedtem le, mert amúgy lehetetlen sebességgel töltött. Aztán a telefonodat download módba téve [link] elindítod a pc-n/laptopon az lgupot, alul megadod a kdz elérési útját, utána fontos(!), hogy az upgrade legyen kiválasztva, mert alapból refurbishen van, ami mindent letöröl a mobilról, és mehet a flashelés. Kb 3 perc, és meg is csinálja. Közben újraindul majd a telefon. Csak frissít, nem kell sehova bejelentkezned, max 1-2 androidos dolgot beállítani, mint pl a billentyűzet magassága. Ha nekiállsz, és van valami kérdésed, nyugodtan írj pm-et.
Tenkjú!Azt nem igérem,bogy most azonnal nekiállok mókolni,de azért majd...
-
tng
tag
Először szedd le az lgupot [link] , amivel majd rá tudod tenni a svájci verzió kdz-jét. Utána kell maga a kdz [link] , én ezt végül VPN-en keresztül szedtem le, mert amúgy lehetetlen sebességgel töltött. Aztán a telefonodat download módba téve [link] elindítod a pc-n/laptopon az lgupot, alul megadod a kdz elérési útját, utána fontos(!), hogy az upgrade legyen kiválasztva, mert alapból refurbishen van, ami mindent letöröl a mobilról, és mehet a flashelés. Kb 3 perc, és meg is csinálja. Közben újraindul majd a telefon. Csak frissít, nem kell sehova bejelentkezned, max 1-2 androidos dolgot beállítani, mint pl a billentyűzet magassága. Ha nekiállsz, és van valami kérdésed, nyugodtan írj pm-et.
-
attak79
tag
Szia! Nekem sikerült megoldani bármiféle funkcióvesztés nélkül elég egyszerűen, a legutolsó, svájci régiós modell frissítését rárakva. Így most Android 13 fut, ami azért a jövőre nézve bíztatóbb. Én is most csináltam ilyet először, ezért előtte elég alaposan utánajártam a sztorinak, és többen is megnyugtattak, hogy mivel a miénk is az is LM-V600EA, nem kell félni. Ha érdekel, szívesen leírom neked, hogy kell, tényleg nagyon egyszerű.
Na,örülök,hogy sikerült megoldani! Megköszönöm,ha leírod
-
tng
tag
Hali!
Nekem is az a verzió van,de elengedtem a témát,mert...nagyon nem szoktam mókolgatni amúgy se,meg hiába tennék fel rá egy android 12-t,már az is elavult,már ha működne egYáltalán. Otthon médiafogyasztásra használom a mai napig,arra teljesen jó,de annyit meg nem ér az egész,hogy téglát csináljak belőle.Szia! Nekem sikerült megoldani bármiféle funkcióvesztés nélkül elég egyszerűen, a legutolsó, svájci régiós modell frissítését rárakva. Így most Android 13 fut, ami azért a jövőre nézve bíztatóbb. Én is most csináltam ilyet először, ezért előtte elég alaposan utánajártam a sztorinak, és többen is megnyugtattak, hogy mivel a miénk is az is LM-V600EA, nem kell félni. Ha érdekel, szívesen leírom neked, hogy kell, tényleg nagyon egyszerű.
-
mongo
tag
Sziasztok!
Eddig egy G6-ot használtam és nem is cserélném, ha nem lenne muszáj.
Nem régiben érkezett meg a V60-om.
CrossFlash-hez 100%-ban értő embert keresnék.
Hasonló procedúrát kb. 15 éve csináltam.
(A Lenovo-k még nem voltak itthon kaphatóak...)
A világ összes fórumát átolvastam, de nem bízok magamban. -
tng
tag
Hali!
Nekem is az a verzió van,de elengedtem a témát,mert...nagyon nem szoktam mókolgatni amúgy se,meg hiába tennék fel rá egy android 12-t,már az is elavult,már ha működne egYáltalán. Otthon médiafogyasztásra használom a mai napig,arra teljesen jó,de annyit meg nem ér az egész,hogy téglát csináljak belőle.Én is így voltam vele az elmúlt 3 évben, de valahogy mindig zavart picit a dolog, hol jobban, hol kevésbé. Most épp jobban
De általában én is erre jutok. -
attak79
tag
Sziasztok!
Van más olyan szerencsés is, aki anno LM-V600EA-EUA verziót kapott, és tudta frissíteni anélkül egy másik verzió KDZ-jével, hogy bármi funkcióvesztés lett volna? (Ez az általános EU régiókódos verzió, ami egyedüliként nem frissült magától, így Android 10 fut a mai napig.) Nagyon frissíteném már, de egyrészt nem tudom, melyik KDZ-vel nem lövök mellé, másrészt járatos sem vagyok a témában. Nyilván ismerem a google-t, tehát el tudom olvasni, mit hogy kell, de nem akarok téglásítani a telefont. Köszi!
Hali!
Nekem is az a verzió van,de elengedtem a témát,mert...nagyon nem szoktam mókolgatni amúgy se,meg hiába tennék fel rá egy android 12-t,már az is elavult,már ha működne egYáltalán. Otthon médiafogyasztásra használom a mai napig,arra teljesen jó,de annyit meg nem ér az egész,hogy téglát csináljak belőle. -
tng
tag
Sziasztok!
Van más olyan szerencsés is, aki anno LM-V600EA-EUA verziót kapott, és tudta frissíteni anélkül egy másik verzió KDZ-jével, hogy bármi funkcióvesztés lett volna? (Ez az általános EU régiókódos verzió, ami egyedüliként nem frissült magától, így Android 10 fut a mai napig.) Nagyon frissíteném már, de egyrészt nem tudom, melyik KDZ-vel nem lövök mellé, másrészt járatos sem vagyok a témában. Nyilván ismerem a google-t, tehát el tudom olvasni, mit hogy kell, de nem akarok téglásítani a telefont. Köszi!
-
stemplar07
őstag
Ez a történet nem arról szól hogy melyik a jobb telefon, hisz dapnak és tartalék telefonnak megtartom, de ... egy 4 évvel ezelőtti csúcstelefon felett eljárt az idő, 23 október óta megszűnt a biztonsági frissítés is .., a V90 t is megvettem volna... Az S24U 1TB igen kiváló készülék... nem egy liga már...a V60- al ..
-
David3
őstag
Azt nem tudtam,h ugyanúgy gyárilag benne van a dupla kopp.Jah az egy külön cucc. Igen,fotóban lehetne kicsivel jobb a V60,de bőven vállalható. Csak sajnos az S24 brutál drága félmillát nem adnék egyetlen telóért se. Annyival nem jobb a v60.
Én S23+ felé vettem az irányt, szerintem jó választás LG után. Frissítésekben a Samsung azért köröket ver az LG-re.
-
Remekelek28
őstag
Ja dupla kopp van, az Ibasso DC01 el kb hasonló a hangzás, mint a V60 Sabre...anélkül xar lenne a hang...ahogy írtam is, fotó, AI amiben ég és föld, jobb a 24U..4 év nagy idő...
Azt nem tudtam,h ugyanúgy gyárilag benne van a dupla kopp.Jah az egy külön cucc. Igen,fotóban lehetne kicsivel jobb a V60,de bőven vállalható. Csak sajnos az S24 brutál drága félmillát nem adnék egyetlen telóért se. Annyival nem jobb a v60.
-
stemplar07
őstag
Zeneileg melyik a jobb? V60 vs S24? Nekem amúgy a dupla kopp is hiányozna.
Ja dupla kopp van, az Ibasso DC01 el kb hasonló a hangzás, mint a V60 Sabre...anélkül xar lenne a hang...ahogy írtam is, fotó, AI amiben ég és föld, jobb a 24U..4 év nagy idő...
-
David3
őstag
Zeneileg melyik a jobb? V60 vs S24? Nekem amúgy a dupla kopp is hiányozna.
Dupla kopp van Samsung-on is.
-
Remekelek28
őstag
Telefonban talán egy S3 és S7 volt anno rövid ideig... remélem azóta a csúcskészülék S24U 1Tb ,, kinőtte ,, magát nem robban, stb
egy hónap után kiváló, sőt meglepően testre szabható pl. a GoodLock ..samu fejlesztésű programjukkal semmilyen UI pótlást launchert sem igényel.. root nélküli hívásrögzítés, az AI funkciók pedig hatalmas potenciált rejtenek.. a kamera nagyon jó.. persze azonnal volt baki
az S23U hoz képest visszavettek a színmélységből, illetve kamera váltás - (videó zoom esetén) gondokkal jelent meg, de becsületükre váljon egy hónap alatt gyorsan FW frissítéssel tökéletesen javították , nem utolsó sorban QHD+-ban két nap üzemidő..... sokan nyafognak pár apró dolog miatt de én nem tapasztalom..másrészt olyan áron jutottam hozzá 520.. 1TB (hivatalos SES gari)amit nem hagyhattam ki.. de az audió jack hiánya .. az bizony szokatlan.. 19 ben vettem egy Ibasso DC01-et AK4493-el balanced, ha nagyon kell a zene útközben azzal elvagyok ..Zeneileg melyik a jobb? V60 vs S24? Nekem amúgy a dupla kopp is hiányozna.
-
stemplar07
őstag
Gratula hozzá! Nekem a V20 volt az etalon, azt bő 4 évig használtam, V60-at csak 3-ig.
Most a Oneplus12-t próbálom megszokni (16/512).
Nem rossz, és sokat segít a Watch 2, Buds 3, meg az 50W-os vezetéknélküli AirVOOC töltőjük. Így elég komplett csomag azért, főleg ha ennyiért csak a kisebb S24U jönne ki, bár nálunk max a mikró smsng
Telefonban talán egy S3 és S7 volt anno rövid ideig... remélem azóta a csúcskészülék S24U 1Tb ,, kinőtte ,, magát nem robban, stb
egy hónap után kiváló, sőt meglepően testre szabható pl. a GoodLock ..samu fejlesztésű programjukkal semmilyen UI pótlást launchert sem igényel.. root nélküli hívásrögzítés, az AI funkciók pedig hatalmas potenciált rejtenek.. a kamera nagyon jó.. persze azonnal volt baki
az S23U hoz képest visszavettek a színmélységből, illetve kamera váltás - (videó zoom esetén) gondokkal jelent meg, de becsületükre váljon egy hónap alatt gyorsan FW frissítéssel tökéletesen javították , nem utolsó sorban QHD+-ban két nap üzemidő..... sokan nyafognak pár apró dolog miatt de én nem tapasztalom..másrészt olyan áron jutottam hozzá 520.. 1TB (hivatalos SES gari)amit nem hagyhattam ki.. de az audió jack hiánya .. az bizony szokatlan.. 19 ben vettem egy Ibasso DC01-et AK4493-el balanced, ha nagyon kell a zene útközben azzal elvagyok .. -
stemplar07
őstag
és még mindig 2 napos az aksija ... a gyorsaság is jó, egyedül a fotó résznél látom azt hogy elavult sajna .. nagyon gyenge az S24U-hoz képest.. nagy kár, hogy az LG kiszállt a telefonokból, bár megértem őket alma,samu,xiaomi stb..feneketlen pénzköltés..
(( volt egy G8x dual screenem is, 5 éves 3 évet a fiókban, családban elajándékoztam, örülnek neki kiváló aksi, gyors stb )) -
OPiiPO
veterán
Hát akkor eljött a nyugalmazás ideje
4 év után DAP-ként funkciónál tovább az öreg utolsó mohikán ..... a legjobb telefonom volt a V sorozatból ( V-10-20-30-40-G8x-V60 )
a Samu S24 Ultra más világ ...
DAP-nak fogok még egyet venni, az biztos
-
Bitlisz
aktív tag
Hát akkor eljött a nyugalmazás ideje
4 év után DAP-ként funkciónál tovább az öreg utolsó mohikán ..... a legjobb telefonom volt a V sorozatból ( V-10-20-30-40-G8x-V60 )
a Samu S24 Ultra más világ ...
Gratula hozzá! Nekem a V20 volt az etalon, azt bő 4 évig használtam, V60-at csak 3-ig.
Most a Oneplus12-t próbálom megszokni (16/512).
Nem rossz, és sokat segít a Watch 2, Buds 3, meg az 50W-os vezetéknélküli AirVOOC töltőjük. Így elég komplett csomag azért, főleg ha ennyiért csak a kisebb S24U jönne ki, bár nálunk max a mikró smsng
-
stemplar07
őstag
-
Bitlisz
aktív tag
Nemsokára eladó lesz az enyém, igen jó állapotban, sok tartozékkal.
-
Remekelek28
őstag
Üdv Ha valakinek szüksége lenne uj gyári fóliás kijelzőre,oldalkerettel,illetve új akkura,jelezzen.
-
asr27
tag
-
asr27
tag
-
asr27
tag
-
encoder
tag
Nekem ez elvileg műxik Yettelen.
Így kapcsoltam be:
A fájlrendszer gyökérbe egy üres könytár készítése: enable_ue
(ahol a fotól: DCIM is van, '/storage/emulated/0')
Tárcsázóba:
*#546368#*600#
A megjelenő rendszer tesztelő tool-ban:
Field Test>Universal Enabler>Create New Config
itt lévő menüben becsekkolni: "VoLTE" "ViLTE" "VoWifi" "ViWifi"
"Confirm" -ra klikk, majd felbukkan: "Vo Services Updated"
Telót újraindítani.Köszi! Nálam is műxik yettelen.
-
encoder
tag
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alpha.lte4g
NR módokkal lesz 5 G is!
Beállítás után teszteljétek, hogy tudtok-e hívást indítani, mert némelyik módban csak net lesz. Ahol állandóan edgre kapcsol a gyenge 4g miatt, ott az is jól jöhet, ha épp nagyon kell a net... 
-
stemplar07
őstag
-
asr27
tag
Esetleg van olyan, akinek működik az 5G a V60-on?
-
Remekelek28
őstag
én sem találom az 5G-t de a telekomtól kitelik, hogy ettől függetlenül engedélyezni kell ..
Érdekes,nekem a Velvet 5G-n megjelenik az 5G a mobilhálózatoknál,de V60-on nem.. A Volte egyiken se jelenik meg ,a Viwifi,csak a V60-on.. Érti ezt valaki? A sim kártya ugyanaz, és a voda szerint az LTE Volte az részükről aktiv.. Az 5G az nem.. Viszont a Velveten felül nem ir 5G-t.. 4G+ t ir..
-
stemplar07
őstag
-
asr27
tag
Sajnos nálam nem megy az 5G, pedig elvileg már mennie kellene. Van, akinek rácsatlakozik az 5G hálózatra? EU-s verzió.
-
Remekelek28
őstag
Nekem a Volte nem jelenik meg a mobilhálózatoknál,a Vowifi az igen a másik helyen. Vodafonos vagyok lehet ez a gond? Pedig mindent bepipáltam.
Jah meg az nem tetszik,hogy a Chrome vízszintesen jeleníti meg a lapokat. Azt vissza lehet csinálni?
-
stemplar07
őstag
5 G ,na arra kiváncsi leszek :-) ps. a VLC-t újra kellett telepíteni .. a Dual kijelzőt kipróbálta valaki ? műxik ? lusta vagyok elővenni
-
asr27
tag
Nekem is megjött a 13-as frissítés. Még nem telepítettem. Láttok változást,vagy nem lett rosszabb?
Ez a volte vajon megoldja azt a problémát,hogy ha hívok valakit,néh csak pár másodperc múlva kezd kicsöngni?Megoldja, teszteltem a napokban. Teljesen jól működik a Volte.
Más kérdés. Eu-s verzión menni fog holnaptól az 5G? Telekom minden előfizető számára élérhetővé fogja tenni.
-
stemplar07
őstag
a 13-as droid után a VLC bolondult meg, és uninstalláni sem tudom ... lehet, hogy egy hard reset jót tenne ? ..
-
Bitlisz
aktív tag
Eddig 2 apró észrevétel:
- Button Mapper telefon újraindítás után a működéshez mindig újra engedélyezendő.
(én már régóta a google asszisztens gombot zseblámpára konfigoltam)- Google gyári óra appban nem állítható be az ébresztés szundi teló lefordítással.
Nekem ezek a bazinagy csempés felületek nem jönnek be, LG beépítettben 5 ébresztés elfér ebben csak 4, de persze szép... -
Bitlisz
aktív tag
Ezt az üres könyvtárat közelező megcsinálni? Ezért nem lépett tovább az Univerzal enablerre?
Csak nem tudomho a kell írni,milyen könyvtárba.
Igen, kötelező.
Akár így:
Google Files appban alul Tárolóeszközök: Belső tárhely
'+' új mappa: 'enable_ue' -
Remekelek28
őstag
Nekem ez elvileg műxik Yettelen.
Így kapcsoltam be:
A fájlrendszer gyökérbe egy üres könytár készítése: enable_ue
(ahol a fotól: DCIM is van, '/storage/emulated/0')
Tárcsázóba:
*#546368#*600#
A megjelenő rendszer tesztelő tool-ban:
Field Test>Universal Enabler>Create New Config
itt lévő menüben becsekkolni: "VoLTE" "ViLTE" "VoWifi" "ViWifi"
"Confirm" -ra klikk, majd felbukkan: "Vo Services Updated"
Telót újraindítani.Ezt az üres könyvtárat közelező megcsinálni? Ezért nem lépett tovább az Univerzal enablerre?
Csak nem tudomho a kell írni,milyen könyvtárba.
-
Bitlisz
aktív tag
Nekem is megjött a 13-as frissítés. Még nem telepítettem. Láttok változást,vagy nem lett rosszabb?
Ez a volte vajon megoldja azt a problémát,hogy ha hívok valakit,néh csak pár másodperc múlva kezd kicsöngni?Eddig úgy néz ki legalább rosszabb nem lett

Az ujjlenyomat olvasó elkezdett rendesen működni feloldáskor is.Lehet, hogy megoldja ez a VoLTE/VoWifi, mert én azóta nem nagyon találkoztam olyan késéssel a kicsengésnél.
-
Remekelek28
őstag
Nekem is megjött a 13-as frissítés. Még nem telepítettem. Láttok változást,vagy nem lett rosszabb?
Ez a volte vajon megoldja azt a problémát,hogy ha hívok valakit,néh csak pár másodperc múlva kezd kicsöngni? -
asr27
tag
Nekem ez elvileg műxik Yettelen.
Így kapcsoltam be:
A fájlrendszer gyökérbe egy üres könytár készítése: enable_ue
(ahol a fotól: DCIM is van, '/storage/emulated/0')
Tárcsázóba:
*#546368#*600#
A megjelenő rendszer tesztelő tool-ban:
Field Test>Universal Enabler>Create New Config
itt lévő menüben becsekkolni: "VoLTE" "ViLTE" "VoWifi" "ViWifi"
"Confirm" -ra klikk, majd felbukkan: "Vo Services Updated"
Telót újraindítani.Köszi

Egyébként nekem is megjött rá a 13-as Android.
-
Bitlisz
aktív tag
Párom VELVER 5G-jére is megcsináltam most, itt a tárcsázóba ez kellett az 'Engineering Menu'-hez:
#*462633*#900# -
Bitlisz
aktív tag
Nekem ez elvileg műxik Yettelen.
Így kapcsoltam be:
A fájlrendszer gyökérbe egy üres könytár készítése: enable_ue
(ahol a fotól: DCIM is van, '/storage/emulated/0')
Tárcsázóba:
*#546368#*600#
A megjelenő rendszer tesztelő tool-ban:
Field Test>Universal Enabler>Create New Config
itt lévő menüben becsekkolni: "VoLTE" "ViLTE" "VoWifi" "ViWifi"
"Confirm" -ra klikk, majd felbukkan: "Vo Services Updated"
Telót újraindítani. -
Bitlisz
aktív tag
Megjött a 13-as a V60-omra. (LM-V600EA, Global, EU, Lengyel)
V40c-EEA-XX
Biztonsági javítási szint: 2023. április 1.
Kb 1 éve ilyenkor kapta a 12-eset. -
asr27
tag
Sziasztok! A VoLTE (4G hang) működik valakinek a V60-on? Vagy hol tudom bekapcsolni? A Telekomnál ba van kapcsolva, a telefon mégis 2G-n fogad csak hívásokat. ☹️
-
Remekelek28
őstag
Nem hamisított,de vélhetően nem tudod itthon használni,mert USA Verizon tipus és az nem nagyon jó itthon. Esetleg a T mobil,At&t,ami jó lehet . Illetve az sincs oda irva,hogy új,vagy használt és vámot kell e fizetni vagy sem..
-
asr27
tag
-
stemplar07
őstag
-
Adam289
csendes tag
Sziasztok,
Nektek települt már az A13? -
attak79
tag
és melyek ezek a telefonok ? amiknek az erősítő része is jó... konkrétan érzékeli, hogy 50 ohm alatt, vagy felett van a fejes, és ehhez állítja be a fejhallgató erősítőt..illetve dedikált DAC van benne ,hát nem nagyon tudok.. sajnaJó,ebben igazad van.
-
stemplar07
őstag
és melyek ezek a telefonok ? amiknek az erősítő része is jó... konkrétan érzékeli, hogy 50 ohm alatt, vagy felett van a fejes, és ehhez állítja be a fejhallgató erősítőt..illetve dedikált DAC van benne ,hát nem nagyon tudok.. sajna -
attak79
tag
Korábban igen. Az otthoni számítógépem, és különböző kábelek. Most ezzel nem foglalkoztam. És már nem is fogok. Talán még használom egy keveset, de ha nagyon zavaróvá válik a BT hülyesége, akkor DAP lesz belőle, vagy jó nagy veszteséggel eladom.. Lesz helyette egy új Sony Xperia 1 a hármas verzió, azt ne lehet szerezni elfogadható áron.. Vezetékesn csak otthon hallgatok maximum zenét fejhallgatóval, a BT kényelmesebb. Ezt meg a Sony maradéktalanul el fogja látni. Sajnos, ez az egyetlen gyártó ami szóba jöhet. Megszűnt minden cég. Kivéve a samut, de az nekem vörös posztó.
Na,egy vájtfülű kolléga!
Én mondjuk beérem a saját MP3 gyűjteményemmel,de azért szóljon dinamikusan a cucc,amennyire lehet. Egyre több olyan teló van,amin van hi-res audio minősítés,és nem kell nagyon zsebbe nyúlni,ezen gondolkoztál esetleg? -
norvik
aktív tag
másik laptop/pc megvolt? másik USB kábel ? ( az usb portok és driverek miatt kérdezem) amúgy a 4G sokkal stabilabb, és lefedettebb mindenhol .. én nem is hiányolom az 5 G-t..
Korábban igen. Az otthoni számítógépem, és különböző kábelek. Most ezzel nem foglalkoztam. És már nem is fogok. Talán még használom egy keveset, de ha nagyon zavaróvá válik a BT hülyesége, akkor DAP lesz belőle, vagy jó nagy veszteséggel eladom.. Lesz helyette egy új Sony Xperia 1 a hármas verzió, azt ne lehet szerezni elfogadható áron.. Vezetékesn csak otthon hallgatok maximum zenét fejhallgatóval, a BT kényelmesebb. Ezt meg a Sony maradéktalanul el fogja látni. Sajnos, ez az egyetlen gyártó ami szóba jöhet. Megszűnt minden cég. Kivéve a samut, de az nekem vörös posztó.
-
norvik
aktív tag
Az 5g egyáltalán nem kell. Bőven elég a négy, ez max a tudatom zavarja, hogy a készülék tesz eleget a specifikációknak. De az már bosszantó, hogy a Bluetooth kapcsolatot simán megszakítja, amikor éppen ehhez van kedve. Az már nagyon zavaró.
-
stemplar07
őstag
Megpróbáltam, nem jött össze. Tiszta Windows, drájverek feltéve, LG up elindít, majd a kdz fájl kiválasztása után elindítom az ápdétet. A telefont látja, eljut 4 százalékig, majd az LG up leáll. Karcmentes állapot, jó ha 100 órát volt összesen használva. Akksi új állapotban. Elment tőle a kedvem. Egy lépést sem teszek már érte. Egyszerűen elég időt nem pazarolok és az életemből .
másik laptop/pc megvolt? másik USB kábel ? ( az usb portok és driverek miatt kérdezem) amúgy a 4G sokkal stabilabb, és lefedettebb mindenhol .. én nem is hiányolom az 5 G-t..
-
attak79
tag
Megpróbáltam, nem jött össze. Tiszta Windows, drájverek feltéve, LG up elindít, majd a kdz fájl kiválasztása után elindítom az ápdétet. A telefont látja, eljut 4 százalékig, majd az LG up leáll. Karcmentes állapot, jó ha 100 órát volt összesen használva. Akksi új állapotban. Elment tőle a kedvem. Egy lépést sem teszek már érte. Egyszerűen elég időt nem pazarolok és az életemből .
Megértem.
De amíg nem kell az 5G,addig végülis tudod használni még. -
norvik
aktív tag
Megpróbáltam, nem jött össze. Tiszta Windows, drájverek feltéve, LG up elindít, majd a kdz fájl kiválasztása után elindítom az ápdétet. A telefont látja, eljut 4 százalékig, majd az LG up leáll. Karcmentes állapot, jó ha 100 órát volt összesen használva. Akksi új állapotban. Elment tőle a kedvem. Egy lépést sem teszek már érte. Egyszerűen elég időt nem pazarolok és az életemből .
-
stemplar07
őstag
egy biztos, 2 év után is 10 óra kijelző idő, normál használatban 2 nap üzemidő, gyors a 600 nit elég, 500 gb kártya tele Flac-al, nem is tudom mi lesz helyette.. és még ott a fiókban egy G8X (dualscreen) mint tartalék.. nagyon jó hang fejessel is (HD650-el is,so-so meghajtja, pedig az 300 ohm, de javarészt HD630VB, illetve Sony MDR-1AM2 amikkel zenét hallgatok )
viszont egyiknél sem használom a második kijelzőt.. -
Remekelek28
őstag
Norvik,, kirándulhat Svájcba
az eua, gondolom eu régió lehet ..Igen az ilyen eus verzió. Szerintem lengyelbe azt forgalmazták.
-
stemplar07
őstag
-
attak79
tag
Ez svájci. Az Swc az. A német deu lenne.
Eua?
-
Remekelek28
őstag
Ez svájci. Az Swc az. A német deu lenne.
-
stemplar07
őstag
Ha németbe hivatalosan is forgalmazták volna,azért több eladó darab lenne ebayen egyéb német webshopoknál. Konkrétan hónapok óta egy darabot nem látni sehol. A Janado is vélhetően valamilyen egyéb forrásból szerezte be szerintem.
-
attak79
tag
Németországon csak átutazni szoktam. Nincs se időm, de energiám ott szervizekre vadászni. Még egy dolgot fogok megpróbálni, aztán feladom. A laptopon csinálok egy új particiót, lesz egy tiszta Windows telepítés. Aztán LG up, LG drájverek, utolsó próba. Hátha a drájverek ütközése miatt nem sikerült eddig. Letakarítottam ugyan a korábbi LG drájvereket, de talán mégis maradt ott némi szemét. Ha nem jön össze, akkor marad az, ami jelenleg is: egy DAP.
Kiváncsi leszek,fog-e sikerülni;nekem anno ezek a programok nem akartak működni.
-
norvik
aktív tag
akkor sajna a németek a megoldás... ott hivatalosan volt forgalmazva... ( de legalább láttad Bologna-t
)írj az LG supportnak, egy mail nem kerül semmibe.. hátha.. Németországon csak átutazni szoktam. Nincs se időm, de energiám ott szervizekre vadászni. Még egy dolgot fogok megpróbálni, aztán feladom. A laptopon csinálok egy új particiót, lesz egy tiszta Windows telepítés. Aztán LG up, LG drájverek, utolsó próba. Hátha a drájverek ütközése miatt nem sikerült eddig. Letakarítottam ugyan a korábbi LG drájvereket, de talán mégis maradt ott némi szemét. Ha nem jön össze, akkor marad az, ami jelenleg is: egy DAP.
-
Remekelek28
őstag
sztem a janado-s 256 gb-os az német volt..(azt hiszem)
Ha németbe hivatalosan is forgalmazták volna,azért több eladó darab lenne ebayen egyéb német webshopoknál. Konkrétan hónapok óta egy darabot nem látni sehol. A Janado is vélhetően valamilyen egyéb forrásból szerezte be szerintem.
-
stemplar07
őstag
A tiétek német régiós? Én csak lengyel,esetleg svájci forgalmazásról tudok.
sztem a janado-s 256 gb-os az német volt..(azt hiszem)
-
Remekelek28
őstag
akkor sajna a németek a megoldás... ott hivatalosan volt forgalmazva... ( de legalább láttad Bologna-t
)írj az LG supportnak, egy mail nem kerül semmibe.. hátha.. A tiétek német régiós? Én csak lengyel,esetleg svájci forgalmazásról tudok.
-
stemplar07
őstag
akkor sajna a németek a megoldás... ott hivatalosan volt forgalmazva... ( de legalább láttad Bologna-t
)írj az LG supportnak, egy mail nem kerül semmibe.. hátha.. -
norvik
aktív tag
Sziasztok. Nem jött össze. Tegnap elmentem Bologna-ba, feleslegesen. A szervizben elmondom mi a bajom, nézik a telefont, a válasz, hogy ezt a típust nem javítják. Mondom, nem javítani kell, csak egy szoftver update-et összehozni. A válasz: azt sem csináljak.
-
attak79
tag
Egy darabig én sem tudtam, hogy van baja. Vagyis korábban nem kerestem az 5g-t. Aztán gondoltam, megnézem, hogy a környéken van-e egyáltalán, és milyen a jelerőssége. Akkor lepődtem meg, hogy még fel sem ajánlja az 5g keresését.
A BT kapcsolat inkább eszköz specifikus. A kocsit eldobálja. Ugyanezt csinálta korábban a mostani fő telefonon, egy Sony Xperia egyes is. De ott szoftver frissítés után már nem volt gond.Na,az frankó,ha még az 5g-t se adja be...majd lecsekkolom én is.Mindenesetre majd írd meg,sikerült-e ott intézni vmit a szervíznek.
-
stemplar07
őstag
Kocsiban én a BT kapcsolatot preferálom, de nem a gyári megoldásokkal. Ezek általában nem ismerik az LDAC-ot. Legalábbis tudtommal. Kombinálom a vezetékes megoldást a BT előnyeivel. Tehát kábeles AUX bemenet, de a kesztyűtartóban ott vigyorog egy egy ilyen cucc: https://www.muziker.hu/xduoo-xq-50-pro-2
Nem mondom, hogy nincs ennél jobb megoldás. De azt igen, hogy az én igényeimet kielégíti. Az autó nem a hifizés otthona. Bármit is csináljunk vele, az otthoni rendszert nem tudja pótolni.nekem az autó fogad(meglepő módon) akár 500G-os SD-t, és gond nélkül lejátsza még a 24bit Flac-ot is, inkább ezen hallgatom ... előtte lévő autókban auxon V30/V40/G8X) szépen szóltak az autók ...
olasz- Google hangos fordító egész jó már szinte minden nyelven..
-
norvik
aktív tag
az 5g-t meg sem próbáltam még, de hogy mondod majd megteszem .. a BT elég stabil óra/headset/tv stb. soha nem dobja el, a kocsinál (audi) néha ha beszállok és túl hamar kezdek el telefonálni néha van, hogy nem látja, de 1-2 percen belül átáll, de ebben az autó is lehet ludas.. ja az angol
van az a mondás, ha xarul beszélsz angolul, beszélgess egy olasszal, megnő az önbizalmad, na meg a ,,büszke,, franciák még ilyenek ...Kocsiban én a BT kapcsolatot preferálom, de nem a gyári megoldásokkal. Ezek általában nem ismerik az LDAC-ot. Legalábbis tudtommal. Kombinálom a vezetékes megoldást a BT előnyeivel. Tehát kábeles AUX bemenet, de a kesztyűtartóban ott vigyorog egy egy ilyen cucc: https://www.muziker.hu/xduoo-xq-50-pro-2
Nem mondom, hogy nincs ennél jobb megoldás. De azt igen, hogy az én igényeimet kielégíti. Az autó nem a hifizés otthona. Bármit is csináljunk vele, az otthoni rendszert nem tudja pótolni. -
norvik
aktív tag
az 5g-t meg sem próbáltam még, de hogy mondod majd megteszem .. a BT elég stabil óra/headset/tv stb. soha nem dobja el, a kocsinál (audi) néha ha beszállok és túl hamar kezdek el telefonálni néha van, hogy nem látja, de 1-2 percen belül átáll, de ebben az autó is lehet ludas.. ja az angol
van az a mondás, ha xarul beszélsz angolul, beszélgess egy olasszal, megnő az önbizalmad, na meg a ,,büszke,, franciák még ilyenek ...A franciák, németek tudnak többnyire, csak éppen nem akarnak megszólalni.. Itt meg valóban nem tudnak. A munkahelyemen csak egy-két főnök, és azok is rosszul, minimális szókinccsel beszélik az angolt. Pedig Forma 1... Hétvégente mindig bóklaszom valamerre, mert gyönyörű ország. Tegnap Comacchioban jártam, mini Velence. A halászatból és a turistákból élő kisváros. És a központban, egy turisták által is látogatott bárban, azt sem értették meg, mikor kérdeztem, hogy mennyit fizetek. Vicces volt, hárman dugták össze a fejüket, hogy ki tudják okoskodni, hogy mit is akar ez a csóka. A rendőrök sem. Két hete átmentem a nyugati partra, itt fenn északon, ahol elvben meg úgy, ahogy vannak angolul beszélő emberek. Nos, úgy tűnik, csak elvben. Tilosban parkoltam, de nem vettem észre a táblát, szakadt a hó.. Egy pillanat alatt megjelentek a rendőrök, mutatták a táblát..na mondom, nagyszerű, fizethetek. Valamit magyarázott, persze nem értettem. Aztán rádión hívott egy fiatal csajt, aki állítólag tud angolul. A csaj sem tudott. Vagyis, de, de csak előre bemagolt mondatokat. Ha a választ nem az általa ismert kifejezésekkel adom, akkor a kommunikációba homokszem kerül. Mindegy, végül is csak azt akarták, hogy tűnjek el a tilosból. És még sem akartak büntetni. Lehet, hogy útban voltam, mert a tilosban parkolás itt teljesen megszokott. Ezek bárhol képesek megállni, a zebra pont olyan jó nekik, mint egy kijelölt parkoló.
-
stemplar07
őstag
Egy darabig én sem tudtam, hogy van baja. Vagyis korábban nem kerestem az 5g-t. Aztán gondoltam, megnézem, hogy a környéken van-e egyáltalán, és milyen a jelerőssége. Akkor lepődtem meg, hogy még fel sem ajánlja az 5g keresését.
A BT kapcsolat inkább eszköz specifikus. A kocsit eldobálja. Ugyanezt csinálta korábban a mostani fő telefonon, egy Sony Xperia egyes is. De ott szoftver frissítés után már nem volt gond.az 5g-t meg sem próbáltam még, de hogy mondod majd megteszem .. a BT elég stabil óra/headset/tv stb. soha nem dobja el, a kocsinál (audi) néha ha beszállok és túl hamar kezdek el telefonálni néha van, hogy nem látja, de 1-2 percen belül átáll, de ebben az autó is lehet ludas.. ja az angol
van az a mondás, ha xarul beszélsz angolul, beszélgess egy olasszal, megnő az önbizalmad, na meg a ,,büszke,, franciák még ilyenek ... -
norvik
aktív tag
Egy darabig én sem tudtam, hogy van baja. Vagyis korábban nem kerestem az 5g-t. Aztán gondoltam, megnézem, hogy a környéken van-e egyáltalán, és milyen a jelerőssége. Akkor lepődtem meg, hogy még fel sem ajánlja az 5g keresését.
A BT kapcsolat inkább eszköz specifikus. A kocsit eldobálja. Ugyanezt csinálta korábban a mostani fő telefonon, egy Sony Xperia egyes is. De ott szoftver frissítés után már nem volt gond. -
norvik
aktív tag
V30c-EUR-XX van az enyémen (német készülék Janado-ról) utolsó droid biztonsági javítás 22.06.1. amúgy tökéletesen műxik lassan 2 éve.. Szerintem olaszban vidd el LG szervizbe, mert ott és néhány más EU államban ( németek stb) volt forgalomban. tehát sanszos, hogy tudnak vele foglalkozni..itthon szerintem neki sem állnának, mivel nem is forgalmazták..
Kösz, ezt fogom tenni. Néztem, 50 kilométerre van a legközelebbi, akik foglalkoznak LG-vel. Holnap munka után teszek arra egy utat. Remélem, beszélnek valamit angolul. Ebből a szempontból ez az ország tragédia...
-
attak79
tag
Nálam is ugyanez a helyzet,janado-s példány,nem frissül.Viszont ezen kívül nincs más baja.
-
stemplar07
őstag
Sziasztok. Segítségre volna szükségem. Lassan egy éve megvan ez a telefon, és képtelen vagyok teljes értékűen használni. Nem tudok szoftvert frissíteni. A gyári alsó van rajta. Nem vagyok sem hülye, sem gyakorlatlan ebben. V20, V40, és persze más telefonokon is tudtam frissíteni, cserélgetni aaz Android verziókat, rootolni... De ezzel már az alapoknál elakadtak. Telepítettem a drájvereket, LG uppal, próbálkoztam, de mindig elakadt valamiért a folyamat. Egyszer már belaktam, aztán legyalultam, hátha a gyári visszaállítás segít, és hajlandó magától frissülni. De a jóistennek sem. Véleménye szerint a legújabb szoftvert használom, ami rohadtul nem igaz. Így ez a telefon max zenehallgatásra alkalmas, vezetékesen. Nincs 5 a, a Bluetooth random bont, van amihez nem is akar csatlakozni.. Meg mindig a régi telefonomat használom, amit már egy éve nyugdíjba akartam küldeni.
Ha valaki meg tudná oldani a problémámat, annak anyagilag is hálás lennék. Úgy értem, hogy legalább egy szoftver frissítést futtason le, nem igénylem, sőt nem is akarom a legújabbakat. Jelenleg külföldön, Olaszországban vagyok, de egyeztethetnénk időpontot akkora, mikor éppen origón leszek.V30c-EUR-XX van az enyémen (német készülék Janado-ról) utolsó droid biztonsági javítás 22.06.1. amúgy tökéletesen műxik lassan 2 éve.. Szerintem olaszban vidd el LG szervizbe, mert ott és néhány más EU államban ( németek stb) volt forgalomban. tehát sanszos, hogy tudnak vele foglalkozni..itthon szerintem neki sem állnának, mivel nem is forgalmazták..
-
norvik
aktív tag
DAC nélkül,, az S23 ultra 800 ropi na ne.....már hogy adjak egy 77" Oled tv árát egy szaros telefonért ?kabaré
ez a V60, 210 volt anno a Janadón 2 év garival.. annyit bőven megért, de hogy 4x annyit fizessek egy samuért? huhA telefonok eladása rendesen visszaesett. Bármilyen márkáról is legyen szó.. Úgy tűnik, a gyártók es a kereskedők ragaszkodnak az eddig megszokott bevételeikhez. Csak most egy emberen akarják behúzni négy készülék hasznát.
-
norvik
aktív tag
Sziasztok. Segítségre volna szükségem. Lassan egy éve megvan ez a telefon, és képtelen vagyok teljes értékűen használni. Nem tudok szoftvert frissíteni. A gyári alsó van rajta. Nem vagyok sem hülye, sem gyakorlatlan ebben. V20, V40, és persze más telefonokon is tudtam frissíteni, cserélgetni aaz Android verziókat, rootolni... De ezzel már az alapoknál elakadtak. Telepítettem a drájvereket, LG uppal, próbálkoztam, de mindig elakadt valamiért a folyamat. Egyszer már belaktam, aztán legyalultam, hátha a gyári visszaállítás segít, és hajlandó magától frissülni. De a jóistennek sem. Véleménye szerint a legújabb szoftvert használom, ami rohadtul nem igaz. Így ez a telefon max zenehallgatásra alkalmas, vezetékesen. Nincs 5 a, a Bluetooth random bont, van amihez nem is akar csatlakozni.. Meg mindig a régi telefonomat használom, amit már egy éve nyugdíjba akartam küldeni.
Ha valaki meg tudná oldani a problémámat, annak anyagilag is hálás lennék. Úgy értem, hogy legalább egy szoftver frissítést futtason le, nem igénylem, sőt nem is akarom a legújabbakat. Jelenleg külföldön, Olaszországban vagyok, de egyeztethetnénk időpontot akkora, mikor éppen origón leszek. -
stemplar07
őstag
DAC nélkül,, az S23 ultra 800 ropi na ne.....már hogy adjak egy 77" Oled tv árát egy szaros telefonért ?kabaré
ez a V60, 210 volt anno a Janadón 2 év garival.. annyit bőven megért, de hogy 4x annyit fizessek egy samuért? huh -
Adam289
csendes tag
Én világ életemben HTC -s voltam, "becsődöltek" így mikor váltanom kellett új teló miatt 2021 ben, a másik régi vágyamat, a már akkor "becsődölt" LG V60-at választottam
dual-screennel nagyon menő a használata és gyönyörő az a nagy üvegfelület, csak nehézkes úgy az egykezes használat így ment vissza a dobozába
én utódként egyszer kizárólag a pixelt tudom elképzelni (talán mert az van a legközelebb a jól megboldugult htc hez), kínai 100% kizárva.. -
David3
őstag
Szerintem jobb, bár kár lenne pár generációval ezelőtti készüléket hasonlítani egy maihoz. Nyilván nehéz lenne egyértelműen kimondani, hogy melyik rosszabb vagy éppen jobb. Mindenesetre a Samsung mára nagyon komoly szoftveres támogatást nyújt, ez elég komoly fegyvertény manapság. Az S23+ pedig eddig brutál, mind üzemidő, kamera, használhatóságban.
-
asr27
tag
-
David3
őstag
Sony-val sokáig szemeztem, de nem lett. Aztán a V60 is volt már "kosárban" és végül az se jött. Helyette S22+, most pedig S23+ van, kicsit más világ .
-
Remekelek28
őstag
-
Lite
őstag
Nagy kár érte. Én sem váltanék, ha menne tovább. Vagy legalább a Sony összekapná a kameraszoftverét...
-
asr27
tag
Üdv, Nekem volt V50 is, ami szintén egy nagyon szuper készülék, de mivel LG sajnos már nincs, így én is a Sony felé hajlok. Az-az egy gyártó maradt a Samsungon és az apple-n kívül, ami nem kínai.
-
David3
őstag
Nem, a TM pont mellémegy. Az AM még úgy-ahogy, az MT2X (ez a kanadai) az meg mindent visz.
Azért milyen érdekes ez a kis közösség... Valahogy midig kialakul egy réteg, aki nem ájfón/samu/saomi klub tagja, hanem a valami egyedibbet keres. Én is Sony-ról (K800i, majd Xperia V) jöttem LG-re (Arena, V10, V30, V40) ezért küzdök, hátha még leesik egy jó V60, vagy a Sony Xperia 1 V jól fog sikerülni nekik...
Nagyon hasonló telefonjaim voltak nekem is, SE K810i, LG Arena, V30, V40 többek között, igaz foghíjas a felsorolás, de 1-2 megegyezik. LG - t se hagytam volna el, ha nem döntik be a mobilos részleget.
-
Lite
őstag
Nem, a TM pont mellémegy. Az AM még úgy-ahogy, az MT2X (ez a kanadai) az meg mindent visz.
Azért milyen érdekes ez a kis közösség... Valahogy midig kialakul egy réteg, aki nem ájfón/samu/saomi klub tagja, hanem a valami egyedibbet keres. Én is Sony-ról (K800i, majd Xperia V) jöttem LG-re (Arena, V10, V30, V40) ezért küzdök, hátha még leesik egy jó V60, vagy a Sony Xperia 1 V jól fog sikerülni nekik...
-
ancsma
aktív tag
szóval, most h írod a rádiós töltést, és soha nem használtam,... pontosan melegedés miatt egy telefonnál sem... nem kiforrott technika az.. kár volt, gyanítom az okozhatott valamit.. Ibasso DC01-em van pár éve, a szimmetrikus kábeles fejesek miatt vettem, viszont meríti a telefont nagyon,( bár szép hangja van az AKM dac-al) ugyanakkor a V60 még HighGain-ben sem merül szinte semmit ha fejessel használom..(HD650,HD630VB,Sony MDR-1AM2) ha kiöregszik, talán a Sony felé indulnék el, ha pl. majd a Xperia 1 IV ára kissé lejjebb megy..
Főleg, h csak azért használtam, mert itt elvileg gyenge láncszem az usb port, de annak semmi baja 2 év után.
Én Pixelt néztem először de már rájöttem, h nem árt olyat nézni aminek van helyben szervize...
-
stemplar07
őstag
Én is nyugdíjat terveztem, ezért szenvedek még mindig vele. Csak kell találni vkit aki szét meri szedni. Vhogy el kell vezetni a hőt a processzorról vagy nemtom telóknál ez hogy megy, gondolom nem pasztázni kell évente
Szóval a fentihez még néhány érdekesség + egy kérésem is lenne:
- vezeték nélküli töltést kezdtem használni nem sokkal az első fagyás előtt,
- most vagy ez a töltő romlott el, vagy a teló ezen része: kiírja, hogy tölt, de az akksi meg sem moccan,
- Geekbench pontszám tökéletes,
- van egy app CPU Throttling Test néven - pls ezt valaki tudná tesztelni összehasonlításképp? Elég ha csak letöltöd, elindítod és megy pár percig. Mutatja közben a hőmérsékletet is. Nálam 1 perc és fagy tőle minden, ilyenkor kb 75°C mutat.
- Asus telóknál hasonló hiba (bár sztem nem ugyanaz): pm8150 nevű feszültségszabályozó chip hiba miatt.Még azt sem döntöttem el, hogy előbb szedem szét, vagy rootolok és beállítok valami extra hűvös, kis órajeles cpu működést
Én is zene miatt maradtam LG-nél, de most mindenre felkészültem, szóval épp tesztelem az iBasso Dc03pro DAC-ot.
szóval, most h írod a rádiós töltést, és soha nem használtam,... pontosan melegedés miatt egy telefonnál sem... nem kiforrott technika az.. kár volt, gyanítom az okozhatott valamit.. Ibasso DC01-em van pár éve, a szimmetrikus kábeles fejesek miatt vettem, viszont meríti a telefont nagyon,( bár szép hangja van az AKM dac-al) ugyanakkor a V60 még HighGain-ben sem merül szinte semmit ha fejessel használom..(HD650,HD630VB,Sony MDR-1AM2) ha kiöregszik, talán a Sony felé indulnék el, ha pl. majd a Xperia 1 IV ára kissé lejjebb megy..
-
ancsma
aktív tag
Ez gyönyörű....

Az 5G nem fontos, még a 4-et sem használom ki.

V40-ről váltanék, azt eltenném emlékbe, viszont a mostani árakon ilyen kiegyensúlyozott telót nem találok.
Meg a hangja.... Szóval azért nézegettem. Az egyik amcsi modell is egészen eltalálja a sávokat (az AM, ha jól emlékszem). Mert ugye a kanadai sem túl elérhető.
Még talán a függetlenített TM is? Ahogy nézem ezek a kínaiak pont azt árulják bontatlanként, fura.
V40-ről váltottam, kár hogy eladtam.. még amúgy a V50 sem lett volna rossz.
-
Lite
őstag
Hello,
Én is kanadaira szavazok, most így gyors utánajárás után, ezzel elvileg nem lesz gond. A többi esetben ritka a gyári független (nem előnyös ha fontos az 5g, vagy frissítések).Viszont mostanában felbukkannak teljesen új, "bontatlan" telók is, ezzel óvatosan. Ezeken amúgy a kamu gyári matricán nem sikerült eltalálni a szöveget: [link]
Ez gyönyörű....

Az 5G nem fontos, még a 4-et sem használom ki.

V40-ről váltanék, azt eltenném emlékbe, viszont a mostani árakon ilyen kiegyensúlyozott telót nem találok.
Meg a hangja.... Szóval azért nézegettem. Az egyik amcsi modell is egészen eltalálja a sávokat (az AM, ha jól emlékszem). Mert ugye a kanadai sem túl elérhető.
-
ancsma
aktív tag
Én is nyugdíjat terveztem, ezért szenvedek még mindig vele. Csak kell találni vkit aki szét meri szedni. Vhogy el kell vezetni a hőt a processzorról vagy nemtom telóknál ez hogy megy, gondolom nem pasztázni kell évente
Szóval a fentihez még néhány érdekesség + egy kérésem is lenne:
- vezeték nélküli töltést kezdtem használni nem sokkal az első fagyás előtt,
- most vagy ez a töltő romlott el, vagy a teló ezen része: kiírja, hogy tölt, de az akksi meg sem moccan,
- Geekbench pontszám tökéletes,
- van egy app CPU Throttling Test néven - pls ezt valaki tudná tesztelni összehasonlításképp? Elég ha csak letöltöd, elindítod és megy pár percig. Mutatja közben a hőmérsékletet is. Nálam 1 perc és fagy tőle minden, ilyenkor kb 75°C mutat.
- Asus telóknál hasonló hiba (bár sztem nem ugyanaz): pm8150 nevű feszültségszabályozó chip hiba miatt.Még azt sem döntöttem el, hogy előbb szedem szét, vagy rootolok és beállítok valami extra hűvös, kis órajeles cpu működést
Én is zene miatt maradtam LG-nél, de most mindenre felkészültem, szóval épp tesztelem az iBasso Dc03pro DAC-ot.
-
Remekelek28
őstag
sztem valami HW probléma lehet, mert semmi ilyet nem tapasztalok lassan 2 éve napi használatban, viszont 2-3 naponta SmartDoktor+ újra indítást csinálok rajta ... nálam ez nyugdíjas lesz :-) max zene hallgatásra fogom használni fejesekkel .. a Droid 13 viszont érdekes lesz, de tavaly nyár közepe óta nincs rá biztonsági frissítés, ami nem túl jó .
Az utolsó frissités után meddig lehet még használni egy telót. ?
-
stemplar07
őstag
Na igen ez lett volna még a kérdés, hogy amúgy a profil rendben van-e. Pont ma olvastam, hogy sokaknak hónapok óta ilyen...(telótól függetlenül).
Elkezdtem egy hosszabb összefoglalót írni angolul, hogy mindenhol rákérdezzek a hibára, de röviden: először nem akartam frissíteni android 12-re de pont előjött nyáron a dolog és gondoltam hátha segít... nem segített
itt teljes visszaállítást is csináltam.A jelenség: alapvetően gyors a telefon, minden ok. Ha kap egy kis hőt, akkor viszont vége... ami úgy tűnik két esetben történhet meg: töltés közben és nyáron 30-35°C körül napfényben (+néha fél óra videóhívás is elég).
Ilyenkor amúgy épp hogy kicsit melegebb a teló, semmi durva érzésre. Viszont lefagy fél percre, vagy újra is indul (utóbbit is lassabban). Mindezt nyilván amikor vmi fontos dolgot csinálnék
A napokban leírom pontosabban is.
sztem valami HW probléma lehet, mert semmi ilyet nem tapasztalok lassan 2 éve napi használatban, viszont 2-3 naponta SmartDoktor+ újra indítást csinálok rajta ... nálam ez nyugdíjas lesz :-) max zene hallgatásra fogom használni fejesekkel .. a Droid 13 viszont érdekes lesz, de tavaly nyár közepe óta nincs rá biztonsági frissítés, ami nem túl jó .
-
ancsma
aktív tag
Sziasztok!
Ha nem sikerül EU-s verziót találni (mert most lehetetlennek tűnik), melyik verzió használható a legjobban az EU-ban? Próbáltam összevetni, a kanadai talán, ami Magyarországot a legjobban leképezi, de mi van az EU-val? Illetve talán még az AM utótagos?
A Távol-Keletről elég olcsón vannak...Köszönöm!
Hello,
Én is kanadaira szavazok, most így gyors utánajárás után, ezzel elvileg nem lesz gond. A többi esetben ritka a gyári független (nem előnyös ha fontos az 5g, vagy frissítések).Viszont mostanában felbukkannak teljesen új, "bontatlan" telók is, ezzel óvatosan. Ezeken amúgy a kamu gyári matricán nem sikerült eltalálni a szöveget: [link]
-
Lite
őstag
Sziasztok!
Ha nem sikerül EU-s verziót találni (mert most lehetetlennek tűnik), melyik verzió használható a legjobban az EU-ban? Próbáltam összevetni, a kanadai talán, ami Magyarországot a legjobban leképezi, de mi van az EU-val? Illetve talán még az AM utótagos?
A Távol-Keletről elég olcsón vannak...Köszönöm!
-
ancsma
aktív tag
Igazából mindenféle beszélgetésről .. Most még olyat is tapasztaltam,hogy nem mutat beszélgetéseket egyáltalán. Nem egy ember beszélgetéséből tűntek el üzenetek,hanem vagy 20 ember üzenete. Jan 10 az utolsó, előtte eltűnt minden 2020-ig.
De ez egy másik telefonomon is így van ugyanazzal a felhasználónevemmel. Tehát nem a V60 nal van gond,hanem a profilommal v nem tudom.
Az általad tapasztalt hibák nincsenek jelen nálam. Kiválóan működik a telo.
Vírus nem lehet?
Gyári visszaállítást csináltál?Na igen ez lett volna még a kérdés, hogy amúgy a profil rendben van-e. Pont ma olvastam, hogy sokaknak hónapok óta ilyen...(telótól függetlenül).
Elkezdtem egy hosszabb összefoglalót írni angolul, hogy mindenhol rákérdezzek a hibára, de röviden: először nem akartam frissíteni android 12-re de pont előjött nyáron a dolog és gondoltam hátha segít... nem segített
itt teljes visszaállítást is csináltam.A jelenség: alapvetően gyors a telefon, minden ok. Ha kap egy kis hőt, akkor viszont vége... ami úgy tűnik két esetben történhet meg: töltés közben és nyáron 30-35°C körül napfényben (+néha fél óra videóhívás is elég).
Ilyenkor amúgy épp hogy kicsit melegebb a teló, semmi durva érzésre. Viszont lefagy fél percre, vagy újra is indul (utóbbit is lassabban). Mindezt nyilván amikor vmi fontos dolgot csinálnék
A napokban leírom pontosabban is.
-
Remekelek28
őstag
Nálam csak olyan fordult elő, hogy pl. zenelejátszónál kellett álltani az értesítés prioritást, hogy folytatódjon hívás után a lejátszás. Szóval ezekkel el lehet szórakozni, főleg messengernél, ahol appon belül is lehet állítani az értesítéseket (bár "ne zavarjanak" módban is meg kéne érkeznie, anélkül meg főleg).
Itt amúgy sima beszélgetésről van szó, vagy csoportról? Nekem régi csoportok eltűnnek néha és azt mondja, hogy "nem vagyok tagja" nem tudok oda írni.
Meg ahogy írod is, "ha fut a háttérben" - elvileg mindig fut nem? Vagy lehet vmiért bezáródik nálad?Illetve sajnos előjött egy hiba nálam is, amiről eddig nem olvastam sehol és sztem hardveres gond lesz. Még futok ezzel pár kört, de a kérdés részemről: valakinek szokott melegedni / lefagyni / újraindulni a teló?
Igazából mindenféle beszélgetésről .. Most még olyat is tapasztaltam,hogy nem mutat beszélgetéseket egyáltalán. Nem egy ember beszélgetéséből tűntek el üzenetek,hanem vagy 20 ember üzenete. Jan 10 az utolsó, előtte eltűnt minden 2020-ig.
De ez egy másik telefonomon is így van ugyanazzal a felhasználónevemmel. Tehát nem a V60 nal van gond,hanem a profilommal v nem tudom.
Az általad tapasztalt hibák nincsenek jelen nálam. Kiválóan működik a telo.
Vírus nem lehet?
Gyári visszaállítást csináltál? -
stemplar07
őstag
[link] LG V60 Android 13 Beta Is Here | IT'S NOT OVER !!!
-
ancsma
aktív tag
Sziasztok
A messengerem kinlódik már vagy 2 hónapja. Már tegnap telómat is újraraktam,de fennáll a hiba továbbra is,ami korábban nem volt,illetve másoktól se hallom.V30c van rajta
Az értesítéseket csak akkor kapom meg,ha fut a háttérben a messenger,amúgy nem jelenik meg az AOD nél se.. Kirábban kaptam értesítést mindenhogy. Plusz,ha írok valakinek és közben kilépek,eltűnik a beszélgetés,ha újra belépek és csak akkor jön vissza,ha kilövöm a messengert és újra be.. Illetve .ha elküldök egy üzenetet és megnézte az illető,a látta időpontjára ugyanazt írja,mint amikor elküldtem,ez a laptopomon belépve normálisan működik.
De ami végképp felcseszte az agyam,hogy tegnap kaptam egy üzenetet és a 10 mondatos üzenetből csak 3 érkezett meg.. A laptopomra belépve vettem észre h vmi elmaradt a telón. Valakinél esetleg fennál hasonló hiba?Nálam csak olyan fordult elő, hogy pl. zenelejátszónál kellett álltani az értesítés prioritást, hogy folytatódjon hívás után a lejátszás. Szóval ezekkel el lehet szórakozni, főleg messengernél, ahol appon belül is lehet állítani az értesítéseket (bár "ne zavarjanak" módban is meg kéne érkeznie, anélkül meg főleg).
Itt amúgy sima beszélgetésről van szó, vagy csoportról? Nekem régi csoportok eltűnnek néha és azt mondja, hogy "nem vagyok tagja" nem tudok oda írni.
Meg ahogy írod is, "ha fut a háttérben" - elvileg mindig fut nem? Vagy lehet vmiért bezáródik nálad?Illetve sajnos előjött egy hiba nálam is, amiről eddig nem olvastam sehol és sztem hardveres gond lesz. Még futok ezzel pár kört, de a kérdés részemről: valakinek szokott melegedni / lefagyni / újraindulni a teló?
-
Remekelek28
őstag
Sziasztok
A messengerem kinlódik már vagy 2 hónapja. Már tegnap telómat is újraraktam,de fennáll a hiba továbbra is,ami korábban nem volt,illetve másoktól se hallom.V30c van rajta
Az értesítéseket csak akkor kapom meg,ha fut a háttérben a messenger,amúgy nem jelenik meg az AOD nél se.. Kirábban kaptam értesítést mindenhogy. Plusz,ha írok valakinek és közben kilépek,eltűnik a beszélgetés,ha újra belépek és csak akkor jön vissza,ha kilövöm a messengert és újra be.. Illetve .ha elküldök egy üzenetet és megnézte az illető,a látta időpontjára ugyanazt írja,mint amikor elküldtem,ez a laptopomon belépve normálisan működik.
De ami végképp felcseszte az agyam,hogy tegnap kaptam egy üzenetet és a 10 mondatos üzenetből csak 3 érkezett meg.. A laptopomra belépve vettem észre h vmi elmaradt a telón. Valakinél esetleg fennál hasonló hiba? -
Bitlisz
aktív tag
Ez az asztali azért jobb lehet vmivel mert áll benne, és így jobban elszáll a meleg.
Amúgy az sem segít, hogy a teló nálam tokban van.Az autós nekem is van, szerencsére éppen belerakható a teló úgy hogy a gombokat ne nyomja.
De a teló tokkal eléggé nehéz neki, ablakra tapasztva többször leesett már.
A kocsiban meg van vezetékes android auto, meg vezeték nélküli töltő is... -
encoder
tag
A Cube stabilan működik, de BT-n sajnos csak az én hangomat rögzíti, pedig minden üzemmódját kipróbáltam. Mindegy, ezzel együtt lehet élni, mert ha valaki pl. diktál egy telefonszámot, akkor azt visszamondom és rajta lesz a felvételen...
-
encoder
tag
Amiket linkeltem Xiaomi töltőket, azokban nem melegszik a telefon!
Az autós töltőben ráadásul van egy nagyon pici és halk ventilátor, így a szélvédő elé rakott telefon hűvös marad akkor is, ha folyamatosan fut rajta a navi és a zene...
-
Remekelek28
őstag
Már 1x leíram pontosan milyen töltőm van.
Nekem ilyen van 2db (már nem kapható):
Anker PowerWave Alloy Charging Pad, Qi-Certified 15W Max Wireless Charger
Plusz egyik 6 portos Aukey 60W QC3.0 töltő (íróasztal),
a másik 1 portos Aukey 19.5W QC3.0 töltő (éjjeliszekr.).
Rendes kábellel.Bármilyen 15W "Qi certified" jó lehet, csak fontos hogy megfelelő min QC 3.0-s töltővel haszáld.
Rendben köszönöm.
-
Bitlisz
aktív tag
Igen,valóban a beállításokban benne van,csak más LG telefonoknál alapból működött.. Szerencsére van lehetőség a hangerő gombbal is.
Pontosan milyen tipusú töltőd van? Meg tudod msjd nézni pontosan ha pl 50%-on vagy,hogy mennyi időt ír ki a teljes feltöltésig? Köszi.
Már 1x leíram pontosan milyen töltőm van.
Nekem ilyen van 2db (már nem kapható):
Anker PowerWave Alloy Charging Pad, Qi-Certified 15W Max Wireless Charger
Plusz egyik 6 portos Aukey 60W QC3.0 töltő (íróasztal),
a másik 1 portos Aukey 19.5W QC3.0 töltő (éjjeliszekr.).
Rendes kábellel.Bármilyen 15W "Qi certified" jó lehet, csak fontos hogy megfelelő min QC 3.0-s töltővel haszáld.
-
Adam289
csendes tag
Sajnos az összes LG telóra jellemző a hitvány USB csatlakozó, ezért én már hónapok óta Xiaomi QI töltőkkel használom (szuper mindkettő!), de az asszonynak megelőzésképpen vettem egy mágneses töltőfejet, így nála már nem kopik a telefon csatlakozója... :)
https://mstore.hu/xiaomi-mi-20w-wireless-charging-stand-vezetek-nelkuli-tolto-pad-gds4145gl-609
https://mstore.hu/xiaomi-mi-20w-wireless-car-charger_34405
Nem pártolom annyira a vezetéknélküli töltést, mert nagyon melegszik a telefon sajnos, ami nem az akku barátja..rendelés alatt van hozzá usb szalagkábel és a hátlapra méretpontos ragasztó, hogy maradjon a vízállóság. Megcsinálom és elfelejtük egymást a tokkal
-
Remekelek28
őstag
Igen,valóban a beállításokban benne van,csak más LG telefonoknál alapból működött.. Szerencsére van lehetőség a hangerő gombbal is.
Pontosan milyen tipusú töltőd van? Meg tudod msjd nézni pontosan ha pl 50%-on vagy,hogy mennyi időt ír ki a teljes feltöltésig? Köszi.
-
Bitlisz
aktív tag
Igy hány perc ,ora alatt tölti fel,ha pl 10%on van?
A fentebb irt 2x power gomb nyomásra sajnos nem indul a kamera
Nálad valóban elindul?Nem tudom, de még sosem volt 10%-on a teló, ritkán megy 50% alá, de ezt kb 1 órán belül fel szokta tölteni.
Igen, indul a kamera. Itt lehet beállítani:
Beállításo -> Bővítmények -> Gyorsgombok -> Kamera megnyitása -
Remekelek28
őstag
Igy hány perc ,ora alatt tölti fel,ha pl 10%on van?
A fentebb irt 2x power gomb nyomásra sajnos nem indul a kamera
Nálad valóban elindul? -
Bitlisz
aktív tag
Valóban, nemrég vettem észre, hogy a True Phone random csak csendet rögzít...na majd kipróbálom azt is, köszi!
-
Bitlisz
aktív tag
Sajnos az összes LG telóra jellemző a hitvány USB csatlakozó, ezért én már hónapok óta Xiaomi QI töltőkkel használom (szuper mindkettő!), de az asszonynak megelőzésképpen vettem egy mágneses töltőfejet, így nála már nem kopik a telefon csatlakozója... :)
https://mstore.hu/xiaomi-mi-20w-wireless-charging-stand-vezetek-nelkuli-tolto-pad-gds4145gl-609
https://mstore.hu/xiaomi-mi-20w-wireless-car-charger_34405
Én eleve vezetéknélkül töltöm őket (V60 15W-os meg egy Velvet 5G is de az 10W-os).
De nem biztos, hogy ez hibátlan megoldás, azért rendesen melegszik,
szerintem jobban mint gyorstöltésnél.
Lehet ezért is púposodott fel a V60-ban 1,5év után...szerencsére jól cserélhető. -
encoder
tag
-
encoder
tag
Szia!
Én a garanciásat lehetetlenre mondom, nekem májusban járt le sajnos és ez is már az utolsó készletekből volt itt európában. Van hozzá duplakijelzős tokom is, és ehhez egy jó tanács, ha esetleg szerzel egy ilyen telefont. Vagy CSAK tökkal használd vagy CSAK nélküle, de ne cserégesd viszonylag sűrűn mert tönkremegy az usb-c port a telón. Én ezt nem tudtam és sajnos utolért a dolog. Még működik, de nem mindig veszi a töltést tok nélkül.
Sajnos az összes LG telóra jellemző a hitvány USB csatlakozó, ezért én már hónapok óta Xiaomi QI töltőkkel használom (szuper mindkettő!), de az asszonynak megelőzésképpen vettem egy mágneses töltőfejet, így nála már nem kopik a telefon csatlakozója... :)
https://mstore.hu/xiaomi-mi-20w-wireless-charging-stand-vezetek-nelkuli-tolto-pad-gds4145gl-609
https://mstore.hu/xiaomi-mi-20w-wireless-car-charger_34405
-
encoder
tag
Frissitettem én is most. Közben kijött egy ujabb frisdités a v30c. Annyit észrevettem,hogy a hivás közbenba távolság szenzort javitották mert a 11 nél kb 2 cm nél már aktiv volt a kijelző,sokszor a fülem hozzáért. Most ez kb 3-4 cm lett igy?elvileg jó.
Amithiányolok h 2x hang le gombbal nem indul el a kamera ,a többi lg telonál elindul.Lezárt kijelzőnél kétszer jobb gomb (power) és indul(hat) a kamera! Ráadásul ha engedélyezed a kamera csíííz funkcióját, akkor kesztyűben is tudsz fotózni... ;)
-
Adam289
csendes tag
Szia!
Én a garanciásat lehetetlenre mondom, nekem májusban járt le sajnos és ez is már az utolsó készletekből volt itt európában. Van hozzá duplakijelzős tokom is, és ehhez egy jó tanács, ha esetleg szerzel egy ilyen telefont. Vagy CSAK tökkal használd vagy CSAK nélküle, de ne cserégesd viszonylag sűrűn mert tönkremegy az usb-c port a telón. Én ezt nem tudtam és sajnos utolért a dolog. Még működik, de nem mindig veszi a töltést tok nélkül.
-
photozol
csendes tag
Sziasztok!
LG V30 készülékem cserélésén gondolkodom. V50 vagy V60 modellre szeretnék váltani.
Esetlegesen LG V60-ból fellelhető még az Unió területén új, garanciális példány vagy ez teljesen reménytelen? -
Remekelek28
őstag
Frissitettem én is most. Közben kijött egy ujabb frisdités a v30c. Annyit észrevettem,hogy a hivás közbenba távolság szenzort javitották mert a 11 nél kb 2 cm nél már aktiv volt a kijelző,sokszor a fülem hozzáért. Most ez kb 3-4 cm lett igy?elvileg jó.
Amithiányolok h 2x hang le gombbal nem indul el a kamera ,a többi lg telonál elindul. -
Bitlisz
aktív tag
Pedig német cég lenne.
Ti a 12 verziot feltettétek,megéri? Csináltatok gyári visszaállitást?Nem volt hátránya, nem csináltam visszaállítást.
-
Adam289
csendes tag
Pedig német cég lenne.
Ti a 12 verziot feltettétek,megéri? Csináltatok gyári visszaállitást?nincs semmi hátránya az A12-nek. Manual videó módból eltűnt a 8K (a simában maradt természetesen), de én feltettem redditről egy usa régiós A12 kamera app-ot (ott valamiért nem vették ki), így maradt minden a szokásos.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Crimson Desert
- Vezetékes FEJhallgatók
- Villanyszerelés
- World of Tanks - MMO
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- PlayStation 3
- iPhone topik
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- Milyen egeret válasszak?
- További aktív témák...
- iPhone 15 Pro 1 év garanciával
- iPhone 16 Pro Max 256 gb Black Titanium Kártyafüggetlen. Apple Care+
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 14 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:86%
- Apple iPhone 14 Pro Max / 256GB /12Hó Garancia / Kártyafüggetlen / Akku:86%
- MacBook Pro 16" M3 Pro 36 GB RAM, 512GB SSD, Space Black - 27% ÁFA (0485AB)
- Honor Magic 8 Pro 512GB Black - Karcmentes állapot - 2029.02.26 garancia
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C Dock Gen2 (akár 3x4K felbontás)
- MiniITX GAMING PC! Ryzen 7700 / RTX 5070 / B850I / 32GB DDR5 / 2TB NVMe / 750w Gold! BeszámítOK
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Beállítás után teszteljétek, hogy tudtok-e hívást indítani, mert némelyik módban csak net lesz. Ahol állandóan edgre kapcsol a gyenge 4g miatt, ott az is jól jöhet, ha épp nagyon kell a net...
De amíg nem kell az 5G,addig végülis tudod használni még.
viszont egyiknél sem használom a második kijelzőt..
dual-screennel nagyon menő a használata és gyönyörő az a nagy üvegfelület, csak nehézkes úgy az egykezes használat így ment vissza a dobozába
én utódként egyszer kizárólag a pixelt tudom elképzelni (talán mert az van a legközelebb a jól megboldugult htc hez), kínai 100% kizárva..

itt teljes visszaállítást is csináltam.

