Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz vorosmarti #85 üzenetére

    " Illett volna rendesen megcsinálni, vagy ha már így alakult, kiadni rá egy javítást."

    Ahogy írtam, AI fos szinte az összes AAA játékban. Ezt felróni mint félkész aspektust kb olyan szerintem, mint felróni a dízeles motornak hogy sok CO2-ot nyomat ki. Ez az ipari standard. Sajnos, de ez van.

    "A steam-es adatlapon az első videóban 1-2 másodpercig látható a vonat-os jelenet (01:22), és az más mint amit én láttam a játékban."

    Rosszul figyelted meg a dolgokat szerintem. Abban a rövidke jelentben azért nem tűnik ez a "hiba" fel, mert a szereplők harcolnak, 2B is felveszi a harci állását az idle pozíciójából, ami lényegében ezzel a terpesztéses-bedőlős pózzal jár. Ilyet sík talajon is csinál bármelyik siderscroller részben, akkor is ha rendes TPS nézetben vagy stb. A jelenet végén amikor az aktuális mozgását befejezte, ugyanúgy feláll mint a te képeden, és a vonathoz képest van derékszögben nem a valódi talajhoz képest:

    Asszem ez az uccsó képkocka, de ha hagyták volna "továbbfutni" a jelenetet, teljesen kiegyenesedett volna.

    "Összességében inkább elvi az ellenállásom, ahogy már vagy 3x leírtam, maga a játék briliáns. Azért vagyok türelmes (értsd: NAÍV), és várom a javítást"

    Értem én, láttam elsőre is. Ha éppen nem tetszene a játék az is rendben lenne a részemről, némileg azért továbbra is szubjektív médiumról van szó. Én nem is azon akadtam meg, hogy mertél csúnyát mondani a játékról, hanem azon hogy olyan dolgokra vársz javítást ami a konzolos változatban is ilyen, szóval vagy ennyire telik a készítőktől vagy szándékosan ilyen (értsd: nem lesz javítás, vagy nincs is mit javítani valójában), meg olyan dolgok említésével igazolod a "befejezetlennek tűnek egyes területek, mechanikák" álláspontodat ami szvsz eléggé véleményes relevanciájú vagy egyenesen nonszensz (vonatos jelenet).

    Próbáljátok ki a borderless gaming-et, már ketten is írtuk a topicban, Nekem tökéletes workaround volt a 2 nagy gamebreaking bug-ra (whitscreen crash és no fullscreen mód fullHD felbontással), de anno amikor olvastam errpl community thread-ekben mindneki másnak megoldotta a gondjait a játékkal.

    AMúgy nagy szégyen, hogy a square enix ilyen állapotban adta ki a PC portot és azóta is magára van hagyva a játék ilyen szempontból. AMD múltkor kiadott egy új drivert ami elvileg megoldotta a white screen crash-t, de ahogy olvastam sok embernek az új driver-rel is jelentkezett...Azért is érthetetlen ez, mert ahogy írtam, szerintem ezeket leszámítva teljesen korrekt PC port, szal nem az van, hogy hónapokig kellene még toldozni-foltozni a játék más elemeit is hogy normálisan játszható legyen. Rejtély, miért nem hajlandóak ezeket kijavítani... :F

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák