Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz vhunor #12 üzenetére

    Szerintem itt másról van szó, hiszen mint mondtam fentebb, már győztem le nálam 10 szinttel magasabb ellenfelet is. Igaz, nem ment könnyen a buli, de legalább láttam, hogy fogy a HP-ja és 10 percig kellett csapdosnom, de akkor is levertem. Itt viszont esélyem sincs, meg sem mozdul az életerő-csíkjuk, akárhogy ütöm őket.

    Egyébként random bukkannak fel, most már rájöttem, nem helyhez kötöttek. Mindig ez a három konzervdoboz van együtt. Amikor rájuk akadok, 2B azt mondja, hogy "This is new...", azaz ez valami új. Utána mikor harcba keveredünk, 2B megkéri a POD-ját, hogy analizálja az ellenfelet (Analyze the enemy). Vagyis tutira van itt valami trükk. :D

    Mondom, még ha 10 percig ütöm is őket, épphogy csak fogy a HP-juk, pedig mindössze pár szinttel (2-3) vannak felettem. Máskor egy ilyen ellenfelet fél percig tart leverni, itt meg egyszerűen nem bírom őket sebezni. Már mindent próbáltam, még a POD lézere is épphogy megkarcolta. Úgyhogy itt valami mást kell majd csinálni, de egyelőre nem tudok rájönni, mit. :N

    Egyelőre hagyom őket békén, később még megpróbálok beléjük kötni párszor, az én tippem az, hogy valamikor később lesz egy olyan fegyver vagy eszköz, amivel le tudom őket verni. Eddig úgy néz ki, hogy nem muszáj belőlük ócskavasat csinálni, mert nem akadályoztak a fősztoriban, de akkor is sérti a büszkeségem, hogy nem tudom őket bedarálni... :P

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák