Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz #75114240 #735 üzenetére

    A magyarországi MVNO-k év végi 0,2%-os piaci részesedését a Netfone ezen év végére az új, "jóárasított" ajánlataival mennyire tervezi felhozni, mik a tervek?
    Ezt most komolyan kérdezed? :D
    Az biztos, hogy az MVNO-ok részesedése év végére is a statisztikai hibahatáron belül lesznek.
    A Netfone üzleti terve sem a piaci részesedés százalékos növelésére irányulhat. Inkább az szerepelhet benne, hogy január 1-én volt egy ügyfélszámuk, s a cél az, hogy hány tízezerrel növeljék ezt a számot.
    Fogalmam sincs, hogy mennyi lehet ez a kiinduló és a már elért ügyfélszám. Becsülni/tippelni csak abból lehet/tudok, hogy a Netfone-os számláim sorszámát nézem. Hogy mennyi számlát bocsátott ki az előfizetői felé.
    A növekedés a márciusiban 11825, az áprilisiban 12765 és a májusiban 14698 volt. Mivel egy számlán akár több előfizetés is lehet (nekem pl. 3), ezért az előfizetések számát 16-18 ezerre becsülöm. Van prepaid szolgáltatásuk is, ott nincs számla (illetve nem ebben a számlázási rendszeben jelenik meg), tehát ennek száma nekem tippelhetetlen.
    Szerintem 20-50 ezerrel akarják növelni az előfizetések számát. De ez a piaci részesedés százalékát nem növeli érzékelhetően.

Új hozzászólás Aktív témák