Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    Hát nem is tudom, merre kezdjem...

    Grafika: a kocsik úgy tökéletesek, ahogy vannak. Épp elég poligonból állnak. Hanem a világ... Az eléggé a 2005-ös MW szinten maradt, de legalább otthon éreztem magam Rosewoodban. Örvendetes a single rész, bár az XP-t nem dobálja oly bőlezűen, minz a multi, d ez érthető. Az élő ellenfelek közül van korrekt, és van lökdösős bunkó is, szerencsére a gép hamar kirakja őket, mert túl sokat nem lehet taszigálni az ellent. A spellek kis tanulással használhatóak, de én nem szeretem őket. Sajna a netkapcsolatom elég tré, ezér a fizetős részével tutira nem akarok szívni, de egynak elmegy, pláne, h az ingyenes része is szórakoztató. Az, hogy level 20-asokat 10-esekkel összesorsol, az fusztráló tud lenni. Néha kifagy. A konfigomon FullHD-n very high-on már nem az igazi (25-35 fps).

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    Eljutok "federal" üldözési szintig - kifagy. Multiban a kollegáimnak már level 7-nél Caymanjukvan (level 19-ig várnom kéne rá) - MIVAAN??? Leérkezek ugratáskor a földre - olyat pörrenek, mint FánDámm - WTF!? Single-ben olyan verdák versenyeznek ellenem, amik legalább 10 szinttel felettem vannak még - NOORMÁLIS?

    Gondolom, ezek a hibák valahogy majd átcsúsznak a végleges játékba is...

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    Egyébként nagyon jól szórakoztam vele, általános tapasztalataim:

    Verseny leginkább a legelső szinttől fellelhető versenyhelyszíneken van (Main Street, Mason Street), a többi helyen belőttem multira a requestet, és csapattam az utcán, hátha jön valaki, de inkább a rendőröket idegesítettem. Apropó, üldözés: tizenegyéhány percen és negyven-ötven autótól a legjobb módja annak, hogy szintet lépjünk. Egy ilyen kaliberű futam akár tízezres XP-ket is hozhat! Pénzszerzésre marad a multi, mert itt háromszor-négyszer annyi kavicsot is össze lehet tápolni, mint single-ben (reputációból dettó). A grafikával mint mondottam nincs baj, ráadásul már most bugmentes. A multi-kérelmeknél néha a nihilbe tölt, és nem történik semmi.

    Az AI buta, de legalább csal, ezen nem kell meglepődni, tipikus EA-fícsör. Komoly tapasztalatokkal sem biztos, hogy levered őket, mert bármikor eléd teleportálhat egy autó (ám ez rájuk is igaz lehet). Mindenesetre ezek a versenyek nyugisabbak, mert a multikban sok a tapló, és néha olyan varázslatokat szórnak ki magukból, hogy csak kamillázol, mi is van (és vannak persze a túl udvarias versenyzőtársaink is, akik egy multi meccset addig nem ready-znek le, amíg be nem eresztenek nyolc embert a szerverre. Gondolom azt kizárják, hogy az 1v1 meccsek is lehetnek izgalmasak, pedig a levelingben igen-igen sokat segítenek a kettes meccsek). Az egyes szintű kocsiknál az Eclipse-t próbáltam ki, és erősebbik testvérét, a ketteseknél volt (bal)szerencsém a Golfhoz (megaszar, nem ragozom), és a 350Z-hez (egy fokkal, de akár többel is jobb mint az R32). Porschéig sajna nem jutottam el, az 19.-ik szintnél lett volna elérhető (18 és félig jutottam), de ismerve az előző NFS-eket, a nyakamon a késsel is azt mondanám, az a legjobb 2-es autó.

    Spellek: van néhány ótvar, hasznos, és nélkülözhetetlen (így sorrendben). Az ótvar a slingshot (mire való?), a shield (nem volt érdemes használni) voltak. Hasznosnak a nitrót, és a "ready"-t tartottam (feltölti a kimerült spellt). Nélkülözhetetlen szerintem (pursuitban mindenképpen) a Juggernaut (bármin átmész, ami autó), a run-flat tires (felfújja a kilyukadt kerekedet), és az emergency evade (szétlöki a téged bekerítő fakabátokat - bár nem egy valósághű darab, azért áldani lehet érte a programozókat). Minden győztes meccs végén ledob random valami spellt a szerver, az utóbbi hármasnak úgy örültem, mint majom a f@szának.

    Szóval a bétáról inkább jókat tudok mondani, mint rosszat, és nagyon várom a teljes verziót. A fizetős tartalmakat természetesen lehúzásnak érzem, de valamiből fenn kell tartani majd a szervereket is, ámen.

    Remélem felpörög a topic a megjelentével, mert jókat lehet benne csapatni, és láttam példát az önszerveződésre is a játékon belül.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz Hunter2 #32 üzenetére

    Alapesetben 1-es gomb, ha éppen be van választva az adott futamfajtához.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    Open béta, tessék szépen kipróbálni, csupán másfél giga, és egész jó!

    Ami változott a zárt bétához képest:
    - Nehezebb a fejlődés, a pénzjutalom is kevesebb, különös tekintettel a pursuitra,
    - A szerverek leterheltebbek (az eddigiekhez képest a jutalmak osztogatása, a versenyzésre való jelentkezés több időt vesz igénybe)

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz superecneB #38 üzenetére

    A megoldás erre az (mert engem is folyton kiszór) hogy amikor már látod az autódat, Alt+Tab-al a tálcára teszed (ugyanis feltehetőleg nagyon lagzik a szerver). Vársz egy kicsit és visszalépsz a játékba. Lehet, hogy kuruzslás, de ma csak így tudtam belépni.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    Részt vettem anno a bétában, akkor még élveztem. Ma felraktam, és az jutott eszembe hogy pfej de hoki. Még abba belenyugodnék hogy nincs kéziváltó, de abba már nem, hogy a kontroller ravaszát alig meghúzva, sikoltó gumival indulok.

    Nem szimulátort vártam, de ez minden várakozásomat alulmúlta.

    Az egyetlen pozitívuma a gépigénye.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák