Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    válasz SylarHUN #5550 üzenetére

    Hinnünk kell, hogy igen. Valaki tényleg esküszik a motortérbe a kék-kék-zöld kombira, én meg azt mondok, hogy OK, de van még olyan kombináció, ami nem rossz. Ez minden autónál más és más szerintem. PL evo 10-es lancerben csak fehér tuningom van, és nagyon pozitív a kocsi, stabil, jól húz, jól fordul, de a visszajelzések alapján a mercedesben vagy a 350 z-ben halál a csak fehér.
    Az imént kaptam fülest M3 E46 ügyében, Balage mondott egy motortuning-színkombit (zöld-fehér-fehér)... Ezt gondolja ő, én tesztelni nem tudom, de a piros-kék-zöld kombival is elégedett vagyok. Van egy sofőr, aki vett 5 db M3-as bmw-t, és azt mondja, hogy a full zöld tuning nagyon pozitív eredményt mutat. A minap nyert egy másik játékos egy 7-13-0 motort, és kérdezte, hogy a BMW-be jó lenne-e... Én azt mondom, ha kapok egyet, biztosan beleteszem. De hoppá, nomish azt mondja, hogy az ő kék motorja nem tetszik neki, viszont lenne egy piros (ventura pro tuned raktáron). Lehet kombinálni...
    a fehér a sárga az arany egyben, ki-ki döntse el, hogy mégis milyen, szerintem fehér a menő

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Új hozzászólás Aktív témák