Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NSX82

    csendes tag

    válasz MrZed001 #27313 üzenetére

    sziasztok!
    most ertem haza. elso dolgom volt mérni. lekapcsoltam az inverternek a bemeno fazist. kihuztam az inverter kimenetere felszerelt lengoaljzatbol mindent. foldhoz mértem N-ki es L-ki ugyanigy 50 volttol indul es egesz gyorsan megy vissza 46voltig..
    most közbe hogy irom ezeket a sorokat mar visszamentem megint. lekapcsoltam es ujra mertem. most megint 0volt. aztan visszakapcsoltam a fazist es megint le utana megint 46v ami 50 kornekerol indul.. es mindketton L-ki és N-ki is ugyanaz. ha visszakapcsolom a fazist akkor foldhoz kepest L- ki 230 volt N-ki 0volt.

    Most megfigyeltem azt, hogy amint lekapcsolom a bemeno fazist az inverter elkezdi azt mutatni hogy o bizony tolti az akkut. valoszinusitem hogy par perc alatt azt fogja mutatni hogy fel van toltve. es igazam volt. tehat amint feltoltott allasba kerul az akksi eltunik ez az 50 volt, de amugy ottvan Lki es Nki-n is a foldhoz merve.

    Az akku beallitasait majd at akarom nezni masik softwarerel is hatha tobb beallitas van, mert latom androidra van egy par..

    a kerdesre valaszolva: igen ebből van kettő sorban, nem akarom halozatrol tolteni az akksit de mar azert tettem ebbe a modba mert kiserleteztem h mi miatt merulhet.. sztem is ott a logikus ha solar a prioritasos. hasznalatban szinten utolso helyen kene legyen :) a 10a toltest azert allitottam be h probaljam kimelni oket.

    Bocsi az ekezetek hianyaert meg ha kicsit osszeszedetlenul irtam. most gyorsan akartam kuldeni hatha meg kapok valaszt ma :)

Új hozzászólás Aktív témák