Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DravenMoral

    senior tag

    válasz negasonic #9313 üzenetére

    A videokártya alá berakható (pci) csatlakozós 2-3ventis hűtés, amit tudsz venni, azt felejtsd el. Abszolút semmi értelme nincs, megannyi videót nézhetsz róla, hogy 1-2fokot sem nyertek vele, viszont marhára hangos lett a gépük tőle idle-ben is. Sokkal többet tudsz elérni azzal, ha a házhűtéseidre összpontosítasz inkább, hogy azok jó elrendezésben legyenek, illetve legyen is légszállításuk. Én a helyedben eladnám azonnal azt a kártyát, és dobnék rá egy kicsit, vennék egy normálisabb Asus Tuf Gaming, Msi Gamix x trio, Asus Rog Strix, vagy esetleg Zotac Amp holo kártyát, ezeket bátran ajánlják a szak-topicokban. Ez lenne a legegyszerűbb művelet, és itt nem kéne kínlódnod a kártyával.

    Nekem is volt annó egy Gigabyte kártyám, annak aztán bármit csináltam, ugyan úgy forrt a vére, megállás nélkül visszavette a teljesítményét. Utána cseréltem le egy ugyan olyan Rog Strix-re, instant 20fok különbség a legnagyobb terhelésen, úgy, hogy azt még nem is pasztáztam újra. Mondani sem kell, hogy mennyivel csendesebb lett a gép, és jóval többet tudott fps-ben bármelyik játék a kiegyensúlyozott teljesítmény miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák