- Apple asztali gépek
- Fujifilm X
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- 80% vs. 100% – Tönkreteszed az aksit, ha mindig feltöltöd? – Tech Percek #6
- 500 Hz-re képes, kvantumpontos OLED monitor érkezik a Samsung névjegyével
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- RAM topik
- Intel GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Analóg fényképezés
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
Új hozzászólás Aktív témák
-
sigmoid
tag
Van egy Laserjet 2200D-s nyomtatóm. Mióta Vista alól az új PS driverrel, TCP/IP porton át használom, bizonyos szoftverekből (Adobe Reader X) kész kínszenvedés a nyomtatás.
Jópár doksin azzal borul meg, hogy nincs elég memória, pedig elvileg minden jól van beállítva. (Bővítetlen, 8 mega PS memória van a gépben.)Na most nekem egyfelől furcsa hogy nincs flow control, amivel megúsznám hogy az egész doksinak be kelljen másznia a nyomtató memóriájába. Nem tudom hogy van-e valami szoftveres megoldás a problémára, anélkül hogy pokoli lassú legyen a nyomtatás.
A másik, hogy ha az megoldás, akkor szeretném felbővíteni 72 megára. Nem tudom hogy a régi számítógépbe árult SDRAMok jók-e bele, a slot olyannak tűnik... Illetve ha nem, akkor tudtok valami bontót ahol tudok szerezni 64 mega HP dimmet?
Ja és nem, nem fogom kicserélni a nyomtatómat.
Nagyon a szívemhez nőtt.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 32GS95UE - 32" OLED / UHD 4K / 240Hz - 480Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- LG 27UL550-W - 27" IPS / 3840x2160 4K / 60Hz 5ms / HDR10 / AMD FreeSync
- Új monitor állvány - csak össze lett szerelve
- iKing.Hu - Honor Magic 7 Pro - Black - Használt, karcmentes
- PowerColor AMD RX5700XT 8GB / Újszerű állapotban / 6 hónap jótállással / számlával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest