Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorillaz90

    újonc

    válasz SOAD19 #21305 üzenetére

    Bocsi, azt el is felejtettem megírni miről menne :D
    Egy Samsung RV509 típusú laptopról szólna főként. Erősítő nincs, szóval 3 számjegyű Ohm-os már nem lenne jó, ha jól tudom. Főként 320 K-s Mp3 hallgatására szánnám, bár van azért FLAC és egy két CD album is :) .

    AGE-T (#21304) és Ati1979 (#21314)

    Nagyon sok jót hallottam Az Audio Technica ATH-M50-esről. Mindenki dicséri, hogy nagyon élvezhetően adja vissza a zenét és talán a legjobb ár/értéke van a kategóriájában, viszont van 2 dolog ami bánt rajta:
    1. Nem kihúzható a kábel a fejrésznél (bár gondolom ezt kompenzálja a spirálos huzal)
    2. Eléggé összecsukható ezért sok az illesztés ami idővel sérülhet (de úgy tudom eléggé jól van ahhoz képest összerakva)
    Igazából ha ez a 2 dolog nem lenne már rég megvettem volna annyit áradoztak róla más fórumokon :D.

    .DLL (#21312)

    Köszönöm a részletes ajánlást. Szemeztem az említett Takstar Pro 80-al nem tűnik rossznak, de leginkább az általad említett Beyerdynamic DT 770 Edition tetszett meg. :)
    Azt hiszem erre gondoltál:

    http://www.nomono.hu/dt770-32-ohm-beyerdynamic-dt770-zart-fejhallgato

    Eddig nagyon úgy néz ki, hogy ez lesz.
    Ja és még van egy Sony NWZ E380 Mp3 lejátszóm. Egész műszakokat kibír mikor becsempészem a gyárba az agyba dugós Sony fülessel, de nem tudom, hogy el bírná-e a nagyobb fejeseket.
    Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :) .

    "Nők... Hát, se velük... Ennyi." (Al Bundy)

Új hozzászólás Aktív témák