- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Apple MacBook
- 3D nyomtatás
- Notebook hibák
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Gaming notebook topik
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
Aktív témák
-
ArchElf
addikt
válasz
Medcomp
#1547
üzenetére
Úgy hogy nem a $POST["ComboBox1"] értékát rakod bele az adatbázisba, hanem előtte megvizsgálod az értékét (ha jól rémlik bool - vagy azzá alakítható), ez alapján értéket adsz egy string változónak, és azt töltöd be az adatbázisodba.
Amúgy remélem nem sima exec paranccsal töltöd be az adatokat, hanem prepare+execute-tal, és betöltés előtt a beérkező szöveget átalakítod a htmlspecialchars() függvénnyel
AE
-
fordfairlane
veterán
válasz
Medcomp
#1452
üzenetére
Az adattáblák módosítását az adatbáziskezelővel kell csinálni, ez független dolog a PHP-tól. Ha mysql-t használsz, akkor erre több lehetőség is van, vagy használod a mysql konzolt vagy valami adatbáziskezelő frontendet. Sqlyog, phpmyadmin stb, stb... Mivel nem írtál semmi konkrét dolgot, ezért nehéz konkrétan válaszolni is, hogy neked ebben a helyzetben pontosan hol és mit kell átírnod. Nem tudni például, hogy miféle program az, amibe bele kell nyúlni. Egy összetett programban, amit valaki más készített, ha megváltoztatsz egy programrészt, nem várt problémákat szülhet.
Mysql konzolban adattábla módosítására az ALTER TABLE sql paranccsal lehetséges. Az pedig , hogy a PHP-ban hol az a lekérdezés, ami listáz, azt csak te tudod megkeresni.
Vagy esetleg tudnál valami linket adni, ahol utánnanézhetnék?
mysql help, php help, php tutorialok, stb, stb...
Aktív témák
Hirdetés
- RETRO beárazás (mobil, PC, konzol)
- Elektromos autók - motorok
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- Részesedést vásárol az Intelben a Softbank
- Call of Duty: Black Ops 7
- Battlefield 6
- Az AI megeszi a szoftverpiacot?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Autós topik
- Milyen légkondit a lakásba?
- További aktív témák...
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600X / 32GB DDR4 / RTX 3060Ti 8GB / 500GB SSD
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF X570-PLUS WiFi X570 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Dell Latitude 5401 - i5-9400H I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700 / RTX 3050 / 32GB DDR4 / 512 SSD!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest



Lekérdezés és adattábla módosítása.
