Hirdetés
-
PROHARDVER!
Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Macilaci457
őstag
Hát ha drága és jó fülhallgatód volt, akkor érted miért sz@r a 10ezer forintos cx-300, ha nem akkor még nincs veszve az élmény. Nem akarok semmit leszólni, én se Ferrarival járok, de hidd el, megéri fülhallgatóra befektetni.
Kb képzeld el azt, hogy felteszel egy jobbfajta nagyméretű fejhallgatót otthon egy CD-vel csukott ablakoknál, csak Te és a zene.
Egy jó in--ear fülhallgatóval ugyan ezt kapod zajosabb környezetben is, sőt, olyan részleteket hallasz meg a zenéből, amit talán eddig soha. Ezek olyan tapasztalatok amikről vásárlók számoltak be.A lejátszók már olcsóak, elég olcsók a nyomtatott áramkörök. De egy profi fülhallgató olyan mint egy műszer! A műszerek pedig nem olcsók.
In-Ear fülhallgatóval garantálom, hogy a Clip EU fw-es hangerőskáláját sem tudod majd elviselni. Ott minden hang egyenesen a dobhártyádra kerül, sokkal közelebb is van hozzá, azoknál nincs értelme olyanról beszélni, hogy kevés hangerő.
Megjegyzem US fw és legnagyobb hangerőn az itthoni Philips fejhallgatót nem tudom elviselni, abban pedig 40mm-es membrán van, nem 8mm-es
Új hozzászólás Aktív témák
- Villanyszerelés
- sziku69: Szólánc.
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- OLED TV topic
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Tippmix
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Politika
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- Eladó Samsung Galaxy A52 6/128GB Kártyafüggetlen + Dual SIM
- Lenvoo M90Q Gen 5 Micro - Mini PC - Core i5 14500T- 32GB DDR5 256GB NVMe SSD -gyári WIFI
- iPad Pro 11" (3rd) Wifi+Cellular Space Grey 128GB
- Eladó Kaon AR1840 WiFi 6 mesh
- DDR5 GAMER PC: Új RYZEN 7 8700F +RTX 5070 +32GB DDR5 +1-2-4TB NVMe SSD! GAR/SZÁMLA! 50 FÉLE HÁZ!
- Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128GB Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
- Lenovo ThinkCentre M720q/ Dell OptiPlex 3060- 3070/ Hp EliteDesk 800 mini, micro PC-Számla/garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- iKing.Hu - Apple iPhone 14 Pro Max - Gold - Használt, karcmentes, 100% akku
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest