Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Apollyon #20189 üzenetére

    Amióta clean installal újraraktam az 5.0-t, azóta idióták lettek a betűk. Kikapcsoltam a megfelelő dolgokat az 1. hszben leírtak alapján, de nem történt semmi, a betűk maradtak nyomik, szerencsére nem mindenhol, csak pl amiket itt írok, a ph-n oldalt jók, de pl facebookon elég béna.

    Aztán mivel elegem lett az egészből, felraktam inkább a 6.0 Aurorát,
    extensions.checkCompatibility.6.0a false létrehozva és már megy is minden kiegészítő. Most már nem fagyogat meg nem torpan meg, nincs Not responding, az Előzmények és a menü is királyul működik! Viszont a betűk itt is nyomik, clean install volt egyébként, próbáltam minden direct2d -t meg 3d-t kikapcsolni, meg minden betűvel kapcsolatosat de nem műxik. De biztos én csinálok valamit rosszul, mert amikor 4.0-ról frissítettem 5-re, akkor nem volt ilyen, pedig 4.0-nál sem állítottam semmit a rendereléshez, meg hogy a betűk másmilyenek legyenek szal nem értem a dolgot. Mindegy, próbálkozom tovább.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák