Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maist

    senior tag

    válasz sepsi0 #4835 üzenetére

    A Telenor a toronyhoz (helyhez) kötést nem alkalmazza a Hipernet home csomagok esetében, habár tényleg benne van az utalás az ászf-ben arra, ha nem a telepítési címen veszed igénybe, akkor lassíthatnak, de a gyakorlatban a szerződésben (mivel én most próbaképpen a 30 napos visszavételi garancia keretében pont használok egy Huawei B525-öt) nincs rá utalás, hogy az ászf xy pontja szerint kellene használni ezt az előfizetést, a szolgáltatás telepítési címénél szó szerint az van írva a szerződésbe, hogy "mobilszolgáltatás esetén nem értelmezhető". Lehet kérni hozzá adatmegosztó sim-et is, ami teljesen értelmetlen lenne, hogy az egy sim nyílásos router mellett, a wifit használva legyen a telefonodban ugyanarra az előfizetésre otthon is +1 sim. Továbbá akinek van tartózkodási helye is a lakcímkártyájában és állandó lakcíme is (nekem ez két város, egymástól 90 km-re) abban az esetben szintén értelmetlen a helyhez kötés, ráadásul ha csak azt néznék, hogy melyik tornyon vagy, és nem háromszögeléssel mérnék be a pontos helyed, akkor a tartózkodási helyemen, ha a 800 Mhz-es tornyon vagyok, akkor az még 5 km múlva a munkahelyemen is ugyanaz a cella, így azt gondolom, már ha csak a szerződést nézem is csak, akkor abban tényleg nincs utalás helyhez kötésre, vagy olyan pontra felhívás az ászf-ben, ami erre utalna. Ha tehát elég a 100 GB + ugyanennyi éjszaka, akkor megérheti a B525-öt beszerezni náluk a két év aláírásával 0 Ft-ért, vagy ha nem jön be, akkor a vásárlás után a 29. napon visszaviszed bármely Telenor partnerüzletbe, vagy a saját boltjaikba, és pár perc alatt visszaveszik szó nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák