Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majer_balint

    tag

    Sziasztok!

    Engem az érdekelne mit tudok lépni az ügyben, hogy januárban egy haverommal találkoztam ő állítólag tőzsde tanfolyamot végzett ember.. stb Bizonygatta, hogy ez egy nagyon jó dolog, két embernek menedzsel számlát, lazán jönnek a 100 ezrek..stb Menet közben kiderült elég nagy kókler az illető, mert elég szép összeget bukott, ami nem is lenne gond, de vállalta ennek a megtérítését a beszélgetéskor. A lényeg az lenne, hogyan tudnám behajtani rajta, ha mára már a telefont sem veszi fel.. közel 700.000 forintal tartozik emiatt, papír nincs arról hogy én megbíztam meg hasonlók, szóbeli megállapodás történt, plusz telefonon beszéltünk erről ahol elhangzik, hogy vállalja akkor a negatív kereskedések visszafizetését nekem. A felvétel nincs meg, de gondolom rendőrség letudja kérni adott esetben. Szóval mit tudok tenni, kihez kell forduljak, simán rendőrségi feljelentés ? Vagy inkább ügyvéd ? A csávó neve megvan telefonszáma is, meg hogy melyik helységben lakik, (utca házszám nincs sajnos) Van valami esély megráncigáltatni a drága csalót ?

    Üdv,
    B

Új hozzászólás Aktív témák