Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadow91

    csendes tag

    Hello mindenki nos következőre kérnék vmi választ. Van 1 tag aki elutalt nekem pénz 55 550 Ft egy tabletre nos nem tudtam neki szállítani. A pénzt visszafizettem neki de ő a dupláját kéri és fenyegetőzik idézem.

    "Ne sirj meg hisztizz, még nincs itt az ideje, hanem villantsd a cuccot!

    Ne küld vissza a pénzt, hacsak nem akarod a dupláját küldeni! Azért mert átvertél, mert ültél a pénzemen
    Nem szokásom fenyegetőzni, meg megveretni meg ilyenek, mert ez a kisstílű és büntetendő, ráadásul elavult...

    Megbeszéltünk egy üzletet, két héttel ezelőttre vállaltad hogy teljesited! Nem tudtad teljesiteni, plusz átvertél, igy ha visszautalod is, nincs rendezve az üzlet!

    Küldd inkább vagy tankold meg az autódat és hajrá!

    Szép estét!"

    De mivel vertem át?? Ha nem beszéltem volna vele v válaszoltam volna az e-mailre v a pénzt nem adtam volna vissza miután elküldte a pénzt többet nem kerestem volna akkor lenne átverés. Nem tudtam teljesíteni amit kért de a pénzt visszakapta tehát átverésről szó sincs v igen???
    Ha esetleg rendőrségre megy akkor tudom magam igazolni a bankszámla kivonattal h visszautaltam neki nem átvertem csak én se tudtam h a csomag nem kerül hozzám és én vissza adtam neki az 55 550 Ft de azt állítja átvertem sztetek is ez átverés ???

    Több termékem is van írj hsz-t v pv-t és küldöm a linkeket amúgy Bodor Richárd voltam és vok bankszámlaszámom: 11773353-00764258

Új hozzászólás Aktív témák