Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • best_unideb

    csendes tag

    fekete pont gYaLo nevű kollégának, véleményem szerint jogosan.
    vettem tőle egy hibásnak hirdetett ipod touch-ot ütött kopott állapotban betört érointővel, háttérvilágítás nélkül.
    azt mondta le lett ejtve és nem világít...
    megvettem 11500ért, szervíz, szétszed, látom szét van rohadva az alaplapon az lcd csati, be van ázva a gép, szét volt korrodálva... nem csak a csati egy két dolog még...
    írtam neki, hogy nem említette, hogy meg is lett fürdetve, vagy hogy vízbe esett...
    mentegetőzött, hogy ő nem tudta, haverjától vette 10000ért, van szervizes ismerőse, de nem akart rákölteni.
    úgy voltam vele, én nem b.aszok ki vele, hogy visszakérem a pénzem, mert akkor magammal is kicsesztem volna, nem volt kedvem összerakni, postát fizetni, vitatkozni, mikor gondoltam ugyis mindegy, nem megyek semmire.
    mondtam nkei anynira lehetne akkor már korrekt, hogy annyit visszafizet, hogy ő ne bukjon semmit.
    persze lesz.rja nagy ívből, azt mondja nicsn egy árva forintja sem. nézegetem miket árul, hát igen, én is így gondolom.....
    mondta telefonba még anno, hogy értékeljem, nem tudtam hol ekll, mondtam neki, hogy telepostolhatném a hirdetéseit, hogy milyen rendes de nem teszem, csak nem tudom hol ekll értékelni.
    erre nagy képűen ennyit kaptam, hogy:
    "Keresd meg, újonckám
    Nyugodtan tele postolhatod, előbb kapod a bannt, mint, hogy visszaírjak "
    írtam, hogynem postolok, mindegy...
    nagyképű, mert ő senior tag, és megkárosított, szerintem nem korrekt, én eladó vagyok más licites oldalakon már több száz eladásom van 100%os pozitív véleménye van a vásárlóknak rólam.
    mindegy ez nem is lényeg.
    nem volt korrekt, nem ide való és nagoyn szeretném, ha már pénzemnél ugyan nem is leszek, kapna valami szankciót, vagy megjegyezné mindenki.
    köszönöm hogy elolvastad.

    ui: remélem jó helyre írtam, egy moderátor igazított ide, iletve egy másik topikba is, oda is beollózom ezt az egészet, szabályokkal nem vok nagyon tisztában, remélem ez nem gond.

    nem szeretném feljelenteni, csak szerettem volna ezt mindenkivel tudatni.

    üdv, best

Új hozzászólás Aktív témák