- Mégis mi értelme az Xbox PC-nek, ha limitálja a hardverválasztékot?
- OLED TV topic
- Házimozi belépő szinten
- Milyen processzort vegyek?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen egeret válasszak?
- Gaming notebook topik
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Primary92
senior tag
Az Alis csodáktól kicsit tartok, viszont a Delock jópofa, eddig csak az x4-es változatát találtam meg. Érdekes, hogy az x4-es olcsóbb. (és beszerezhetőbb)
Ha vennék alá egy ilyen "riser"-t, akkor elhárul a fizikai akadály és elvileg működnie kellene az x4 kártyának, csak lassabban, vagy tévedek? -
Primary92
senior tag
Sziasztok!
Adott egy AsRock alaplap, amin az USB3.0 csatlakozók száma és a sata portok száma is kevésnek bizonyult.
Létezik olyan PCIE bővítőkártya, amin mindkettő csatlakozási mód megtalálható? -
Primary92
senior tag
Valami olcsó használt Atomos alaplap lesz (pl 330), egy régi ssd-vel, egy DVD olvasóval, és opcionálisan mondjuk egy 2,5-ös USB merevlemezzel, de ez csak mint lehetőség, szeretném fenntartani. Meg néhány egyedi apróság, de azok jelentéktelenek. Van itthon egy Intel GCLF2. Lehet, hogy ez lesz.
Gondolkodok a teljesen lineáris megoldáson, csak ott még plusz hőt termelek. De lehet, hogy stabilizálás már kapcsolóüzemű lenne.
-
Primary92
senior tag
Üdv!
Ha esetleg elborulna az agyam és saját építésű tápot szeretnék használni, akkor honnan tudhatom meg, hogy a feszültségeknek mennyire kell annyinak lenne, mint amennyi, illetve mekkora áramot kell tudni mindenképpen produkálni? (névleges feszültségtől való eltérés).
Új hozzászólás Aktív témák
- Destiny 2 - Alig egy nap múlva részletesebben is bemutatkozik a Renegades
- Villanyszerelés
- Meggyi001: Chrome - Kérjük vissza a Chrome alsó letöltési sávját
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Poco F7 Pro - jó, de az amatőr sem rossz
- World of Tanks - MMO
- Mégis mi értelme az Xbox PC-nek, ha limitálja a hardverválasztékot?
- OLED TV topic
- Képregény topik
- Nők, nőügyek (18+)
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP EliteBook 830 G8 i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3127
- Azonnali A320 B350 X370 B450 X470 A520 B550 X570 chipset alaplap felvásárlás személyes/csomagküldés
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest