- Kábeleket és csövezést rejtő "kirakatház" a GameMax logójával
- Felvarrták az Arctic rackmount rendszerekhez szánt CPU-hűtőjének ráncait
- Háromféle kivitelben, és nem kis kapacitásokkal jönnek a Micron 6550 ION SSD-i
- Már a Samsung sem szolgálja ki modern AI lapkákkal Kínát
- Havazáshoz igazított kiadás kap a Steam Deck OLED
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PROTRON
addikt
válasz HUN_Sector #58196 üzenetére
Amúgy a cpu-hoz kapott gyári hűtő elfért volna?
Tudom használt piacon nem mindig kapod hozzá, csak elméleti síkon érdekel, mert ugye nem mindenkinek számít a hangerő, pláne amikor süvítő laptop hűtővel szerelt barebone-t vesz.
Szerintem a 2100ge procid erőseb mint a 90k-s bareboneokban lévő celeronok.Ha a kényelem számít, akkor miért kéne barebone?
Bármelyik PC bolt vállal 6k-ért gépösszerakást, +2k a tesztelés.
Ha a barebone esetén kifizeted akkor az egyedi összeállítás esetén sem esik a verseny keretrendszerén kívül.Nyilván akkor picivel drágább barebone-al vagy versenyben.
Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: HC Pointer Kft.
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest