Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz PROTRON #57148 üzenetére

    Csodás, azért ennél az appra kattintva egy kicsit frappánsabban meg lehet oldani ugyanezt.. Viszont pont az van, amit beszéltünk, egy ideje nem sok lényege van a biosnak felhasználói szinten, telepítéskor kiválasztod, hogy hova települjön az oprendszer, majd egy windows manager indul, tehát nem kell boot sorrendet választanod, az órát- dátumot magától frissíti a rendszerből a lap biosára, net esetén újra aktiválja a win key-t, a tuning, venti beállítás, és minden más is megy biosba lépés nélkül, szóval mára szerintem nagyobbrészt elvesztette a jelentőségét, minden fontos funkció megoldott, őszintén nem is tudom megmondani, bios frissítésen kívül mikor mit kellett állítanom a biosban..

    Grave444: Én sem, ezért van fent ez, mivel az aura sync és beállítások tömkelege, játékokhoz rendelt különböző profilok beállításai, venti beállítás, gpu- gpu tuning opciók, emellett bios- driver- segédprogram frissítéseket is felajánl, és egy kattintással frissít, de még játék ajánlatok, kedvezménykuponok is vannak, és a lap gyártója által fontosnak ítélt híre, discord csati, minden egyéb egyetlen helyen ott van. Pont jó helyen van az az egy ikon ott a start menüben, viszont amire nem akarok kattintani, arra nem kattntok..
    Pl most kirta, hogy az rgb-s memóriákhoz van frissítés. Asszem 3 katt volt. Ha nem ezzel az 3 db kattintással, akkor hogy tudom meg, hogy van bármi? Elmegyek mindenhova, kikeresem a lapot, megnézem, van-e update, és összehasonlítgatom a verziószámokat? :F
    Hát nem..

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák