- Az évtized végéig maradhatnak a PC-kben a PCI Express 5.0-s SSD-k
- OLED monitor topik
- Ez már a középkategória: teszten a GeForce RTX 5070
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Fujifilm X
- Philips LCD és LED TV-k
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Videós, mozgóképes topik
- Milyen alaplapot vegyek?
- Kompakt vízhűtés
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vigneau
félisten
válasz
hegegabi80 #56498 üzenetére
Igen, jó vétel volt ez az Arctic Freezer 33 Duo a maga kompakt, 150mm-es magasságával. Viszont álmomban nem gondoltam volna, hogy a lap CPU foglalata ennyire közel lesz a ház oldalához és némi fejfájást okozhat majd a ház belső tápkábele.
A Cooler Master Elite 110-nél viszont szerettem, hogy fordítva is berakhattam a tápegységet. A Cooler Master GeminII M4-re szívóként raktam a ventit, felette volt a tápegység kifelé szívó ventije. Ezzel a húzással 8°C-ot nyertem anno a hagyományos elhelyezéshez képest.
A fordított helyzethez kell majd egy Feleségmentes nap...
Új hozzászólás Aktív témák
- Jövedelem
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- eBay
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Telekom mobilszolgáltatások
- Milyen légkondit a lakásba?
- Az évtized végéig maradhatnak a PC-kben a PCI Express 5.0-s SSD-k
- LEGO klub
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Autóápolás, karbantartás, fényezés
- További aktív témák...
- DELL PowerEdge R630 rack szerver barebone - 2xSocket 2011v4 , 24x DDR4 DIMM, H330 RAID, 39369Ft+ÁFA
- DELL PowerEdge R730xd 12LFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H330 RAID v ZFS
- DDR3 BAZÁR! 8GB 16GB 1333MHz 1600MHz 2400MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H510M i5 11400F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070Ti 8GB Rampage SHIVA TT 500W
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad E550 - i5-5GEN I 8GB I 256SSD I DVDRW I 15,6" HD I CAM I W10 I Garancia
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged