- Milyen TV-t vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Itt a Microsoft szörnyprocesszora, ami 132 maggal tarolhatja le a felhőt
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Házimozi haladó szinten
- Brutálisan elszállhat az új PC-s Snapdragon fogyasztása
- Számos VGA kihalhat a memóriapánik miatt
- OLED TV topic
- Milyen processzort vegyek?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
hegegabi80
addikt
válasz
Hólyagovics
#52510
üzenetére
Ha kipróbálod a felxgurut, légyszi majd ír róla. Én is néztem, mert nekem is flex atx-es a ház (Cemo M1), de lehet inkább alakítok rajta, hogy beférjen a tfx-es táp. Viszont az a bajom, ha belevágok az alaplapi tartó tálcába, gyengítek rajta, mert pont a végén van visszahajtva az egész.
-
#16939776
törölt tag
válasz
Hólyagovics
#52510
üzenetére
Akkor az egymagában akár veszélyes is lehet az idegrendszeredre.
Azt kellene átgondolni, hogy az adott házban tudsz-e túlnyomást úgy létrehozni, hogy a tápegységen keresztül áramoljon ki belőle a levegőnek a nagyobbaik része, mert akkor talán ellehet belőle hagyni a gyári 40mm pörgettyűt.Persze vissza kell még csekkolni a tápegységben lévő alkatrészek hőmérsékletét, hogy azok tűréshatáron belül maradnak-e így.
Sajnos ezen kívül más utat én nem látok arra, hogy a csendet és az Flex kialakítású tápot össze lehessen boronálni. Lehet hogy innen (nem kitétel a gyári ventilátor hangereje) akár érdemesebb lenne még magasabb hatásfokú tápot nézni, mint a 90%?!

Új hozzászólás Aktív témák
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Milyen TV-t vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Hearthstone: Heroes of Warcraft - free online CCG
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Óra topik
- Black Friday november 29. / Cyber Monday december 2.
- BestBuy topik
- További aktív témák...
- Nuki Smart Lock Ultra okoszár
- Samsung Galaxy S23 FE / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Samsung Galaxy A54 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




