- Apple MacBook
- Házimozi belépő szinten
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Hisense LCD és LED TV-k
- Amazon Fire TV stick/box
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Egy fontos tényező akadályozhatja a csúcstechnológiás chipgyártást az USA-ban?
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- A Synology visszatáncolt a saját márkás HDD-k megköveteléséből
- Milyen videókártyát?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
cinemazealot
addikt
válasz
#16939776 #41824 üzenetére
- Nemcsak a bekapcsoló gomb megnyomásakor produkálja ezt, hanem akkor is, amikor lenyomok egy billentyűt. Az egy másik sztori, hogy néha ilyenkor "elveszíti" a billentyűzetet. Ki kell húznom és újra vissza kell dugnom az USB csatiját, hogy ismét felismerje.
- Az egész cumó (akksik kivételével) egy LC-Power LC-1520mi házban van. A 16 V-os betáp negatív sarka egy 5,5/2,5 mm-es aljzat tartó menetén keresztül érintkezik a házzal, és ugyanígy a PicoUPS akksi körének a negatív sarka is, mert azt is egy 5,5/2,5 mm-es csatlakozóval vittem ki a házból. Létezhet, hogy ez nem szabályos?
- A szünetmentest (PicoUPS) nem nagyon lehet állítgatni, az egyáltalán nem tud kommunikálni a géppel. Csak annyit tud, hogy ha kap tápot, akkor tölti az akksit (ha a táp >15V) és továbbadja a nyálat a PSU-nak, még akkor is ha a tápfeszültség 6 V-ra is zuhan, ha meg nem kap tápot, akkor az akksit engedi rá a PSU-ra. Lehet, hogy sleep-ből akkora árammal indul a gép, hogy a bemenet lezuhan 12 V alá és ezt a PicoPSU (aminek egyébként 12-25 V kell) nem tolerálja?
Új hozzászólás Aktív témák
- Gigabyte Z690I AORUS ULTRA itx-es brutál kis méregzsák + garancia (Z690-i)
- GIGABYTE Z790 UD Alaplap GARI: 2026.07.26.
- ASRock B550 Phantom Gaming 4 alaplap
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) Samsung 3200MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) Kingston HyperX Renegade 2666MHz DDR4 garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S22 Ultra / 12/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- PS Plus előfizetések kedvező áron
- Új Asus 18 ROG WQXGA MiniLED 240Hz G-Sync i9-14900HX 32GB 2TB SSD Nvidia RTX 4090 16GB 175W Garancia
- Utolsó 1 darab - Sennheiser MOMENTUM 4 fejhallgatók
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest