-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
SQX_Barto
addikt
válasz
TomiLi
#17479
üzenetére
Még koleszban voltam, mikor darabokban adtam el az akkori gépemet és a ház ment el kb először és ha jól emlékszem bicska élével kapcsoltam be a lapról a gépet, két tüskét kellett "összekötni"

CM Elite 130-cal azt hiszem megvettek kilóra

Már csak azt a merev szar lábat kellene kicserélniük, valami rezgésgátló gumis lábra (Lian Li-től venni kell másikat
)Ha egyszer komoly mini PC-t rakok össze (és nem lesz valami jobb a piacon), akkor lehet a 130 lesz a rendszer alapja. Bár a PC-Q08 még mindig nagy kedvencem, csak a 7990 nem férne bele, bár nem is hiszem, hogy ekkora VGA kellene nekem, csak a Sapphire-t egyszerűen imádom.
Ha nagyobb méretben (mATX) gondolkodnék, akkor valamiért a Core 1000-ben látok fantáziát.
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3878, 100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! ASRock Fatal1ty Z97 Killer alaplap garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! LG UltraFine 27" 5K IPS 99% DCI-P3 1 év garancia
- HP ZBook Firefly 14 i7-1165G7 16GB 1000GB Nvidia Quadro T500 4GB 14" FHD 1 év garancia
- Gombászkönyvek egyben
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


)




