-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
batagy
őstag
válasz
Góliát #15063 üzenetére
Szia!
Ezt a Streacom NanoPSU-t nem ismertem, de így első ránézésre a 150W-os NanoPSU-juk hasonlóan néz ki, mint a PicoPSU-160-XT.
Kérdés, hogy ez a NanoPSU a 12V-os ágon mekkora teljesítményt bír, de ha azonos a felépítése a PicoPSU-150-XT-vel, az 8A-t tud leadni a 12V-os ágon, ami 96W-os teljesítmény. Ennek elégnek kell lennie egy egyszerű Sandy Bridge chipes géphez. A lényeg az, hogy teljesítmény szempontjából jól választottál, minimum 150W vagy 160W-os Pico ajánlott ilyen konfighoz.
Gondolom hogy már megvetted, így nem játszik más, de ha most kellene venni, én ezt a Pico + külső táp csomagot venném, 73 + 9 EUR.
Alaplap témában, én is éppen ezt a kettőt néztem: Asrock H77M-ITX vagy ASUS P8H77-I.
Nos , a kettő közül az ASrock-ot venném, két ok miatt:
- Az Asrock-on van eSATA csatlakozó.
- Az Asrock lapon Realtek Audio chip van, míg az Asus-on VIA audio, utóbbitól tartózkodnék.
Új hozzászólás Aktív témák
- Video konvertálás
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Felhő alapú adattárolás (Dropbox, stb.)
- Battlefield 6
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Mass Effect
- Amatőr csillagászat
- Huawei P50 Pro - emlékkép
- Projektor topic
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- További aktív témák...
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3519
- Eredeti Lenovo 230W töltők - 4X20Z83995
- ÁRCSÖKKENTÉS Menő retró konfig: Q9550, Gigabyte P43, 4GB RAM, ASUS GT730
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3400, 94% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest