Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmThor

    addikt

    válasz rbalint88 #14124 üzenetére

    Köszönöm!!

    Mivelhogy említettem, azon filózok, hogy ebbe a BitFenix Prodigy házba költöznék/fejlesztenék, de... hát nincs mit ezen szégyellni, nem jutottam annyi pénzhez, mint vártam. Így arra gondoltam, a jó kis Codegen MX-31-es házam megtartom (ebben volna a bizonyos 300w-os táp), kivágom belőle az dual atomos lapot meg a ramot, és az i3-as configot beleépítem. Tehát az alaplap, proci, ram változna, az 500gb-os 5400rpm vinyó marad (jó csendes), meg a slim dvd író. No meg a táp is maradna akkor. Video kártya... én nem raknék bele. Tudom, jó a dedikált, de gyakorlatilag ha ez akadásmentesen elviszi a youtube 1080p videokat + full hd filmeket a vinyóról, akkor nekem nem kell, mert nem játszok. Viszont elgondolkodtam ezen az FM2-es dolgon, de a pici plusz processzor teljesítmény miatt az intel fele hajlok. Más kérdés mondom, hogy ez az i3 3225-ös proci (ebben van az intel hd 4000-es videokari) izomból csak elbírja az én igényeimet. Persze láttam az 1 slotos kártyákat, de attól túl zsúfolt lenne a ház. Az alaplap eredendően most egy B75-ös gigabyte ga-b75n lenne. Bár azon is elgondolkodok kell-e a 8gb ram. Mondjuk az be volt az árba kalkulálva.

    A Bitfenix projekt a másik pc-mből költözött volna abba a szép házba, az 500-as táppal, 5770-es video karival, de akkor elvileg jó lesz ez így is. Azt a gépet majd eladom. M-ATX-es. Az az érdkes, hogy a gigabyte nvidia chipes alaplap + e8400-as proci annyit csinál rajta, hogy mikor bekapcsolom, 7-8x reseteli magát, utána indul csak el rendesen. Beszéltem bios ügyben anno a gyártóval, de nem tudták az okát. Fura ez a számítástechnika!

    Na most SSD ügyben látom jól felment a 128gb-os sata 3-as samuk ára. 64gb-os is bőven elég lenne, mert csak a win7 menne rá. Iponon nem írtak jót a 64-esről viszont. Azért belevágok.

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Új hozzászólás Aktív témák