Hirdetés
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Apple asztali gépek
- Melyik tápegységet vegyem?
- Micro Four Thirds
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Körvonalazódnak a Lenovo új kompakt táblagépének tulajdonságai
- Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
-
PROHARDVER!
Milyen SSD-t vegyek? Mielőtt kérdezel, kérünk az összefoglalót olvasd el! Ha ezt végigolvastad, de még mindig nem sikerült dönteni, akkor amikor kérdezel, kérünk, feltétlen tüntesd fel az alábbi adatokat!
Új hozzászólás Aktív témák
-
jeni
félisten
válasz
Dudikoff. #36303 üzenetére
feltehetőleg ilyen átalakító kell:
kérdés az,hogy hogyan lehet ezt rögzíteni a laptopban?
az is igaz az msata SSD-k jobb árban,nagyobb méretben vannak mint az "1,8" SSD-k.vagy olyat kell keresni amelyiknek van oldalsó fémkerete rögzítésre.
amit bejelöltél,linkeltél abban az a jobb,hogy a HALF msata SSD-k is betehetőek,bár azok kisebb tárhelyűek.
-
Viktor81
senior tag
válasz
Dudikoff. #36237 üzenetére
Szia !
ADATA SX930 480 GB 52 ezer Ft 5 év garancia és iíráslimit mentesség. - minden kívánságod teljesül...
Egyébként a gyártók 10-15% hely szabadon hagyását javasolják. (ADATA esetén még ezt sem kell ennyire szigorúan venni, mert a gyártó már elve elkülönített ~30GB-ot)V.
(bocs, már látom, hogy a 850EVO 44e 3 évvel és ezért ezen gondolkozol) nyugodtan veheted ezt is, nem fog 3 év múlva tönkremenni
-
jeni
félisten
válasz
Dudikoff. #36055 üzenetére
igen ez benne van a pakliban.
így az a kérdés mennyivel tudod olcsóbban adni? ha találsz olcsón normál 2,5 SSD akkor lehet,hogy minimális lesz a vesztességed.
ha eladásánál több a bukó rajta mint az mSATA -2,5 SSD adapter ára akkor az utóbbi megvétele lenne neked a megoldás. -
jeni
félisten
válasz
Dudikoff. #36053 üzenetére
Ha már megrendelted az még lemondható, lévén 14 napos elállás jogra hivatkozva, amúgy használható egy msata adapterrel ,a gép nem azt nézi ,hogy msata SSD hanem milyen SSD van benne a gépben vagyis mint márkát és típust látja.Az adapter az jó pár ezer Ft. Az aprón olcsóbban kapsz adaptert mintha a boltban vennéd meg. Lehet pont annyit buknál rajta eladásnál mint maga az adapter ára az msata SSD-n. A dolognak az az előnye,hogy később beteheted egy laptopba ami tudja fogadni az msata SSD-t. Sőt lehetett kapni ,volt is nekem egy Asus Maximun V Gene lapom ami tudta az msata fogadást.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Az SSD kondíciója, tények és tévhitek
- Tudástár Windows 7/8/10 SSD-vel! Hogyan is?
- Elemzés Milyen SSD-t vegyek?
- Elemzés Átfogó elemzés az SSD-k természetéről
- Hozz a Nyuszi Tárolót! Seagate IronWolf 4TB (ST4000VN006) INGYEN FOX-al Érdekel?
- Hozz a Nyuszi Tárolót? Hozzon! Yó áron érdekel? Persze! WD 2TB LILA (WD20PURZ) INGYÉ FOX-al mégjobb?
- Crucial P3 Plus 2TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - Eladó! 37.000.-
- Hibátlan - SEAGATE 2TB ST2000DM008 3.5" 7200rpm 256MB SATA merevlemez
- Új 512GB WD SN5000S Gen4 x4/ Steam Deck ready/ garancia/ ingyen fox/posta
- iKing.Hu - Apple iPhone 15 Pro Max Blue Titanium Használt, szép állapot
- Lenovo Thinkpad T14 üzleti i5-10310u 10th gen. 8-24Gb RAM 256GB-1TB SSD gar.
- 104 - Lenovo Legion 7 (16IRX9) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4070 (ELKELT)
- ÁRCSÖKKENTÉS Lenovo Thinkcentre E73 asztali gép eladó
- iking.Hu - Apple iPhone 11 - White - 100% - Használt, megkímélt állapotban
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest