Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Kempetlen #47631 üzenetére

    Nem, te a remegést hasonlítottad össze. Kell a gondviselős frissítés, meg a saját világ védése. Kérdéseimre nem kaptam választ. De mindegy is.

    Szerkimerki.: sajnálom, hogy ilyen szinten nem értesz. Azt mondom az egyéni esettel - éspedig ezt érezni illene - hogy nem vizsgálod meg az emberi tényezőt, a valószerűségét az egésznek, hanem csak hajtod, hogy dea Win10 éshogy az jobb. Jó, ÉRTEM. Mindenki érti. Jelenkori egyéni szívásokra gondoltam, még akkor is, ha szerinted ez "nincs". Maradjunk annyiban, hogy megesik azért, szépen. Nekik mit mondasz? Dögöljenek meg? Nem, nem érvelek ezzel burkoltan a 7 mellett. Van mondókád erre is? Jó a Win10, DE. Hibátlan a haladás, DE. De de de. Naugye. Sonar meg.. A DE faktor mindent elbír: aggassunk külső eszközöket, térjünk át asztali gépre, DE a Win10 jó. Legyen mondókád arra is, aki szív és ne pedig elhantolni való károgókként tarts őket számon. Valahonnan eltanultad ezt a mentalitást és azt hiszed, hogy jó. Emberileg is, meg logikailag is. De nem, egyik esetben sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák